Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be nektek legjobban...

Mi vált be nektek legjobban fogzásra, mert az én babámat most nagyon kínozza?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
szia! sokan ajánlják a dentinox gélt de szerintem ez nem jó. Panadolt lehet adni de csak 3 napig. Legjobb szerintem a homeopátiás szerek. Pl: Chamomilla és Hypericum. Estére lehet adni Viburcol kúpot ami szintén homeopátiás. Ez nyugtató hatású készítmény.
2009. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában a babám nagyon visít amikor újabb fogacska kínozza, így én a gyors és ütős megoldásoknak vagyok a híve, nem szeretem ha olyan miatt sír, amit hamar orvosolni lehet. Próbáltam már homeos bogyót, de az nem ért semmit. Először mindig bekenem neki Dentinoxal, ezt követően pedig kap egy fél adag Panadolt. Éjszakákkal soha nem volt gond, ez a kettő nekünk hamar megoldja a problémát. 8 hónapos
2009. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a gyors válaszotokat!
2009. aug. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!