Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy ismerosoktol...

Kaptunk egy ismerosoktol oszibarack befottet, adhatok belole a 7 honapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Megneztem h van-e benne tartosito szer de szinte semmi.
2010. febr. 19. 19:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elsejen lesz 8 honapos a fiam
2010. febr. 19. 19:39
 2/13 anonim ***** válasza:
....persze!Én pizzát ettem!
2010. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

??????????

Nem ertem a valaszt!

2010. febr. 19. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érti, hogy ennyi idős korában evett pizzát??? :))

Ami a befőttet illeti, adhatsz belőle neki, de ne sokat, mert a befőttben elég sok a cukor.

2010. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát én tuti nem adnék cukros dolgokat még neki.
2010. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan....ennyi idős koromban pizzát IS ettem...csak siettem az előbb és nem volt időm részletekre.Nem hiszem, h a cukor nagy kárt okozna egy olyan csöpségnek.....de ez az én véleményem....anyám állítólag dzsemes szalámit evett, mikor terhes volt velem....szerintem nem kéne mindentől óvni a gyereket(pláne ha fiú), mert elpuhul ő is, meg a szervezete is....egy kicsit mindenből....SZERINTEM!!!!Lehet, h tévedek....
2010. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Megkostoltam,nem annyira edes.

Most mar ertem az elso valaszolot is:)

2010. febr. 19. 22:38
 8/13 anonim ***** válasza:
OK :)
2010. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a benne lévő tartósítószer miatt nem adnám még neki, és nem vagyok mindentőlóvjukagyereket fajta anyuka! A tartósítószerek eléggé allergén anyagok.
2010. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ok...csak a mai szülők a mindentőlóvjukagyereket módszert jobban kedvelik, mint a törődünk a gyerekkel módszert....mindentől megóvni könnyebb, mint kiselejtezni a számára nem ehető cuccokat....statisztika bizonyítja....A németek leszidják, majd elküldik a szobájukba a gyereket, ha valami nem okés, és aztán a gyerek drogozik, iszik, cigizik, bandázik a rosszarcokkal, h megmutassa, h ki a faszagyerek....hidd el, ez így megy.....aztán eltiltják minden jótól, mert az ő érdeke....vagy az agresszív videojáték....véletlenül sem az, mert nem törődnek a gyerekkel....áááá....soha....+sok szülő azt hiszi, h az a törődés, h mindent megteszünk a gyerekért...NEM!!!Ez csak egy része....az újgazdak papa-mama pár mindent megvesz a gyerekének, de nem ül le vele beszélgetni, játszani, nem kérdezi meg, h mi volt vele ma...stb.....aztán agresszív lesz és zárkózott....és megint csak a TV és a számítógép a hibás.....fiatal szülők, kik olvassátok ezt...ne essetek ebbe a hibába!....am ennek semmi köze kérdéshez, csak úgy kijött belőlem....
2010. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!