Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hidratáló testápoló...

Milyen hidratáló testápoló vált be ekcémás babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 07:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Lipobase-t használunk,de nem javul a helyzet.Kaptunk már szteroidosat is,de ugye azt nem lehet mindig használni.
2010. febr. 19. 07:59
 2/9 anonim ***** válasza:

MI az égvilágon minden kipróbáltunk, és most úgy néz ki, hogy a Lipikar balzsamja bevált. A fürdetőjét is használjuk, az is jó. Érdekes, hogy a fürdetőolaja, és a Lipikar tej viszont egyáltalán nem volt jó.

Egyenlőre ennél maradunk.

Az elején ideig óráig jó volt a sanatopic is, de kb. egy hónap után újra csontszáraz volt a bőre.

A lipobase nekünk olyan szinten nem vált be, hogy három nap után feladtam, mert repedezős száraz volt a kicsi, nem segített semmit.

A lipikar balzsam elég drága, de nagyon jó, ha gondolod, kipróbálhatod, a sanatopic jóval olcsóbb, kipróbálhatod azt is, hátha neked tovább használ, mint egy hónap.

2010. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi gyakorlatilag mindent kipróbáltunk a szterodtól a Babe testápolóig.Minden gyakorlatilag csak átmeneti javulást hozott!Aztán végig gondoltam és beszéltem egy idős gyerek orvossal.Ő azt mondta,hogy a bőrnek is van saját zsírtermelő funkciója ha állandóan kenem és zsírozom a bőr "elfelejt"működni és soha nem jön rendbe!1 hónapja vettem sima Nivea krémfürdetőt és testápolót.1 hét után jobb lett a bőre és most tünetmentes ,és végre megint bársonyos a bőre!!!Remélem most tartós lesz a javulás!Sok sikert nektek és jobbulást!
2010. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, köszi utolsó, ezt nem is tudtam, én is ki fogom próbálni!

És azalatt az egy hét alatt mit csináltál a viszketéssel? vagy csak gyakrabban kented? Ha nagyon száraz a bőre, viszket neki:(

2010. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Melyikek ezek?

[link]


[link]


Ezek azok?

2010. febr. 19. 08:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is sokmindent kipróbáltunk, most a következők jöttek be, ezektől javult a helyzet: arcára sima hidrofiles fürdető és Lipobase felváltva , nyakára pedig Bepanthen Plus (igaz fertőzött bőrre ajánlják, de valahogy az állaga jobb, mint a sima Bepanthené) és Neogranormon testápoló szintén felváltva. Ez utóbbi szerintem nagyon jó. Naponta többször kenem de csak lehelet vékonyan. Fürdetni is sima hidrofilessel fürdetem.
2010. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi Babé Urea testápolót használtunk/használunk még most is. Pár nap alatt gyönyörűen helyrehozta a kis bőrét!
2010. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.07 vagyok .Igen ezt a 2 Nivea terméket használjuk!Az 1 hét alatt naponta 2x kentem és a fürdetésnél a babámat.Neki az arca,a füle mögött és a pocija ami nagyon csúnya és ott kaparta.A Babe Urea nagyon csíp próbáld ki kedves utolsó az arcodon.Én is megvettem javult is a bőre viszont nem tudtam miért sír!Kipróbáltam az arcomon(sajnos nekem is ekcémás) sőt a nagylányom is kipróbálta(Ő is örökölte)és mindkettőnknek csípett.Ezért nem használjuk!A Nivea termékek nem olyan veszélyes árban vannak .Szerintem Te is már ezreket költöttél ezért egy próbát megér!
2010. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nekünk az Oilatum fürdető volt ami csípett.Úgy sírt,mintha égetnék...
2010. febr. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!