Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannból a Babydream...

Rossmannból a Babydream bébiételek jók e és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
6 hónaposnak már ne vegyem meg a 4 hósnak valót? Kisfiam 6 hónapos.
2010. febr. 18. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
300 ft körüliek, mint a Kecskeméti. Én ezt a kétfélét szoktam venni, meg néha a Hippet de az a legdrágább. Én mindegyiket megkóstoltam, fiam mindegyiket megette. Van egy-két nem túl jó (most nem emlékszem melyik) de a legtöbb finom.
2010. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eddig csak Hippet vettem, meg 1-2 univert, és kecskemétit, de eddig mind megette egy kivételével, az pedig a Hipp-kukoricás,burgonyás pulyakóhusi. Bűn rossz, én sem ettem volna meg a helyébe!:) De akkor most 6 hósan vehetek neki 4 hósnak valót is, vagy csak a 6 hós babának valót?
2010. febr. 18. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyúan rossz a Kecskemétihez és a Hipphez képest. Kislányom nem is eszi meg, nem tudtam miért, aztán megkóstoltam. No komment.... amúgy nyugodtan adhatod 6 hónaposnak a 4 hóanpos cimkéset. Miért ne adhatnád? Max. nem lakik jól, asszem a 4 hónaposoknak valókban még nincs hús.
2010. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!