Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aloe Berry mint immunerősit...

Az Aloe Berry mint immunerősitő bevállt a gyerkőcötöknél?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom sokat betegeskedik, most hogy majd jön a tavasz félek előre. Azt hallottam hogy ez a Berry jó immunerősitő. Mennyi ideig adtátok és mennyit ?
2010. febr. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

KAMU!

Ne dőlj be neki, mi is kipróbáltuk, azon kivül, hogy lazitja a székletet semmi más hatása nincsen!!!

Nálunk nem erősitette az immunrendszert,pedig a kidset is szedték mellette a gyerekek

Inkább egy immunológust keress fel, azóta jobb nekünk is

2010. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nem hiszek benne. Látok egy példát aki szedi, 1,5 éves de már 3x beteg az idén. Az én kislányom nem szed semmit 1x volt beteg (akkor is tőle kapta el).
2010. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a saját tapasztalataimat tudom megosztani veled. Kislányom nagyon rossz étvágyú négy hós kora óta. Ezért az alábbi terméket adom neki. Kétszer volt megfázva eddig, de az még a Vita Aktív adása előtt volt. Gyógyszert nem kellett szednie rá. Most 21 hónapos és kb. egy éve adom neki rendszeresen.


[link]


A Forevor-ös Aloet nem ittam ellenben az LR-est iszom december óta. Komoly májbeteg vagyok a terhesség miatt, valamint autoimmun betegségem is van, és a szülés óta kiírthatatlan Enterococcus baktérium van a vizeletemben ami miatt már bevérzett a hólyagom. Most voltam egy hete vérvételen. Előtte rengeteg *-om volt, most kettő, de azok is határ esetek és nem problémásak. A vizelet leoltásom pedig negatív lett pedig előtte 10 a 4-en csíraszámban volt benne a baktérium.


Tehát nekem segített. Csak ennek tudhatom be ezeket a pozitív változásokat mert mást nem szedtem és nem szedek. Azt is tudni kell, hogy minden ember más, van akinek ez válik be van akinek az. Egy próbát megér a dolog mert ártani biztosan nem ártasz vele.


[link]


és ugyan ebből a barackosat iszom én, felváltva.


Nekem egy nagyon kedves hölgy küldi Győrből aki tagja ennek a rendszernek és így a Vita aktívot posta ktg-el együtt 4000 Ft-ért kapom meg ami a lányomnak 3 hónapig elég, a géleket pedig 2 L-t adott 4000 Ft-ért igaz az akciós volt és még lejött belőle a 30% kedvezmény. Ha érdekel az elérhetősége írj ide és megírom priviben.

És mivel egészségügyis dolgozó így rengeteg hasznos infoval is ellát én bízom benne. Nekem ezek váltak be.

2010. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!