Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg valakinek ekkora...

Van meg valakinek ekkora babaja? 5 es fel honapos es 10 kg kb. Ne maradt el a fejlodesben a sulya miatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 14:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

hú, tényleg szép nagy :)

forog már? próbál kúszni? mit csinál? ha valamit csinál, akkor biztos nem gond. de a tejpépet szerintem hanyagold. :)

noj

2010. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Igen forog, bar meg csak a hasarol a hatara, ul is mar bar meg neha feldol :-). Tejpep alatt a grizt erted? Nem kapja csak estere, hogy legalabb hajnali 1-ig kibirja eves nelkul. Erdekes, mert nem eszik sokat, soha nem evett meg meg 210 -nel tobb tapot. Inkabb gyakrabban eszik. 4 honapos koraig csak anyatejen volt es mar akkor 8.66 kg nyomott. Hozzateszem, hogy 3.90 - nel szuletett. Sajna ugy nez ki, hogy elmeno felben van a tejem, de azert meg mindig rarakom, ezert kell a tap, mert mar soha nem eleg neki a cici.
2010. febr. 17. 14:07
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is 5 és fél hónaposak vagyunk, 6900gr.

Már forgunk, hátrafele kúszunk, próbálkozik az üléssel, felhúzással.

Ti mit csináltok?

2010. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mit mond a gyermekorvos?Bocsi de szerintem korosan tulsulyos.Ezt nem itt kellett volna megkerdezd,tenyleg nem akarlak megbantani.Hany kiloval szuletett,ha kb 5-el akkor ertheto...
2010. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ja, es probal mar kuszni is, eros baba mint az atom, nem is kover inkabb izmos, de ugy nez ki mint egy 1 eves.
2010. febr. 17. 14:09
 6/29 A kérdező kommentje:
Az orvos azt monjda minden okes vele, csak nevetett mikor mertuk 4 honaposan (8.66kg) nem is azert kerdeztem inkabb hogy volt-e valakinek hasonlo tapasztalata.
2010. febr. 17. 14:10
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

ha próbál kúszni, és "félig" forog, nem biztos, hogy annyira "kóros". mekkora hozzá a magassága? mert ugye ez sem elhanyagolható. :)

noj

2010. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apuka, vagy te nagytermetű vagy, akkor az is közrejátszhat. A barátnőméknál van, hogy apuka is, anyuka is 190 cm felettiek, és éppenhogy nem túlsúlyosak a magasságukhoz képest. A babáink közöztt 3 hónap a korkülönbség és már most egyforma a súlyuk. Az enyém 5 hónapos és 7 kg, az övéké 2 hónapos és 6,8 kg. Csak az különbözteti meg őket, hogy mi már forgolódunk és négykézlábra áll, ők még ugye semmit, de hát két hónaposan még amúgy sem nagyon forognak.
2010. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ja, igen ezt kihagytam, bocsi, 84 cm.
2010. febr. 17. 14:16
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, 84 centi!!!!

nincs ő elhízva, hagyjad már :))

nagynövésű, ilyen termet.

az enyém 10,5 hónapos, és 76 centi, magyarul ducibb, mint a tied :)

szerintem nincs okod aggódni, összenyomni úgyse tudod. csúnya lenne, ha 84 centihez 6 kiló lenne!

noj

2010. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!