Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 1 órája alszik a...

Lányom 1 órája alszik a teraszon, nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt, felöltöztettem rendesen: body, vastag kardigán, harisnya, nadrág, és egy jó bélelt kezeslábas, plusz takaró. Ja és persze sapka, kapucni. Nem szoktam kint hagyni ilyen sokáig, de olyan jót szunyókál:).
2010. febr. 16. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az en kislanyom 6 hos mult, es o is kint a teraszon alszik, kb 2,3 orat. Nem lesz semmi baja, erosodik a szervezete. Sajnos mi mar oda jutottunk, hogy bent nem igazan tud elalunni, ha kiviszem 2 perc es alszik. Azert irom, hogy sajnos mert sokszor este is ki kell vigyen egy kicsit hogy aludjon el.

Jo babazast.

2010. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom még mindig alszik, lassan 3 órája...bár már idebent, de azért annak nem örülök, hogy a hordozóban teszi.
2010. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem max fél órát alszik egy nap, kb kétszer-háromszor. szóval ami az alvást illeti egyenlő a nullával. ezért volt csoda számomra, hogy odakint ennyit aludt. bár a levegő tényleg jobban elnyomja őket.
2010. febr. 16. 17:58
 14/15 anonim ***** válasza:

a kérdést sem értem... napi 2 de inkább 3 órát (délelőtt és délután) alszik kint az erkélyen a kislányom. egész télen. ha esik a hó akkor is. ráteszem az esővédőt és jóccakát. Kivétel ha maaaarrrrha hideg van.

És így van öltöztetve: hosszúujjú body, harisnya, overál (sapka,sál) + 2 pléd. Slussz!

Sosem hozom be. A kiságyában kb. fél órát alszik, odakint a jó levegőn (vidék) meg 2 órákat...

2010. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha nem érted a kérdést, hogy tudtál rá válaszolni?
2010. febr. 17. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!