Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog megfázni? Árthat a...

Nem fog megfázni? Árthat a hideg talaj?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos lesz és most kezd kuszni, sajnos a hideg kőlapon, máshol nincs lehetősége. Neki tetszik, nekem kevésbé, de ha nem hagyom akkor sose kezd el mászni majd... Nadrágban van, bodyban és pollóban meg zokni. Nálunk nincs kánikula...
2010. júl. 21. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd mászni, hisz ahogy te is írod egyébként nem fog tudni megtanulni. nem fog megfázni, a pelus sokat fog. Jó nektek, h nálatok nincs kánikula.
2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az alsó szint tiszta gránit. 21 hós a fiam, soha nem volt megfázva, ugyhogy birta a követ. Én mondjuk, mikor kúszott, vagyis a hasa a földet érte, tettem le gagyi szőnyegeket a nappaliba, több kicsit egymás mellé, igy volt nagyobb szőnyeges tere. Ha lekúszott, nem volt baj, de egész nap nem volt a kövön a hasa.
2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Habtapi puzzle nagy segítség lehet, és már nem is kell beöltöztetni a gyerkőcöt. Az nagyon meleg!
2010. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az egész lakás mégse puzzlezhetem be, ami volt az kevés és mindig ette, így el kellett tegyem. ...
2010. júl. 21. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem fog megfázni. Ne izgulj! A poló már nem kell szerintem. A nadrág is csak a kis térde miatt, de ne legyen vastag. Melege lesz.
2010. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!