Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott először tejpépe...

Ki mikor adott először tejpépet a babájának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos korában kapott először, azóta is kapja, így nem kel éjjel enni, mert a gríz jobban eltelíti a pocakját. És nagyon szereti, bár még csak a vaníliásat ette:)
2010. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is fel szerettem volna tenni :-)

6 hónapos koráig anyatejes babának is lehet már 7-8 hónaposan adni?

2010. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 4 hónapos kortól valót 3 hónapos korától kapta, de én nem vacakoltam vele, így csak 1x 2x evett.
2010. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 4 hós koráig volt anyatejes,sajnos akármit szedtem,nem volt már tápláló neki a tejem.a mennyiséggel semmi baj nem volt.így kapott tápszert vacsorára.5 hósan már nem szoptattam,mert kb 1-2 órára volt neki laktató,ekkor vezettük be a nestle tejpépet,a rizsest,utána a dms vaníliás,banános ízeket is ette.azóta már mindent eszik.13 hós,de ha jön a foga,vagy csak nyűgös,nem hajlandó főtt ételt ebédelni.ilyenkor csak a hipp málnás tejpép megy le a torkán,de dupla adag.szóval mi még mindig esszük
2010. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 6.5 hónapos korában adtam előszőr az anyatejes babámnak. Azóta is kapja és nagyon szereti.
2010. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az enyém is csak anyatejes volt, egy héttel a 6 hónap betöltése után kapott gyümölcsöt, és 3 hét múlva kóstoltuk a tejpépet - ami bejött:)
2010. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor én rossza anya lennék ha tápszeres babámnak 3hónaposan adnék?:(
2010. febr. 16. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:

13:48-as vagyok.

Mikor adjátok a babáknak a tejpépet? Mármint hogy v.melyik étkezés helyett pl. uzsira v. tízóraira v. evés után?

2010. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13.53-as vagyok. Én késő délután adom, fél 6 körül, mert előtte 3-kor és utána 8-kor szopizik. Gyümölcsöt is szoktam hozzá keverni, igy kap minden nap gyümölcsöt, mert nálunk a tizórai gyümölcs már sok lenne, akkor nem enne délben főzeléket.
2010. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Miért lennél rossz anya? Nyugodtan adhatod, ez az egész egy nagy hercehurca, semmi baja nem lesz a babádnak tőle. Én is 3 hónapos kortól adtam neki, a védőnőnket megkérdeztem előtte és ő is azt mondta hogy nyugodtan.
2010. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!