Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp jóéjt tejpépet (csokis...

Hipp jóéjt tejpépet (csokis tejbedara) aki adott a babájának, mikortól adta?

Figyelt kérdés
mert a 7hónapos fiam ezt evett uzsonnára,az egész üveggel persze....és csak utána olvastam el,hogy tej van benne,de ebbe milyen tej van?Lehet valami"baja"tőle?6hónapos kortól irja rajta,de csak azért kérdem,hogy ha rendes tej van benne,tehéntej,azt csak 1éves kor után lehet,ez meg 6hónapos kortól van?Nem értem,vagy más tej van ebbe?A kakaóporról már nem is beszélek,mert az is volt benne:S,de a tej miatt aggódok kicsit,vagy ebbe olyan van amik a tápszerekbe?Mondjuk tápszerből is HA-sat kap,amikor pótolni kell,de nincs allergiás a családba,igy eztse értem miért ezt irják fel neki....
2011. márc. 5. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja, az én fiam is 7-8 hónapos korába kapott 1-2x. Valószínűleg hidralizált tejet tartalmaz.

Nekem az orvos azt mondta, hogy ha azt írja rajta, hogy 6 hónapos kortól eheti akkor eheti. (ez mindegyik babakajára vonatkozik, pl. a zöldborsóst is azért ehetik korábban mert héj nélkül pépezik)


Egyébként nem bántás képen, de mit gondoltál mi van a csokis pépben, ha nem kakaópor?

2011. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igazából semmit,gondoltam hogy kakaópor van benne,csak olyan fura hogy már 6hónapos kortól lévő ételekbe raknak ilyet,ami ráérne bőven 1éves kor után,mármint az édesség,sőt....jó,nyilván szinte alig van benne,de ha nem muszáj akkor minek egye.Ezt anyum hozta neki,most csak ez volt itthon,azért kapta ezt,és már nagyon hisztis-éhes volt,és csak utána olvastam el valójában miket tartalmaz.
2011. márc. 5. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer vagy talán kétszer adtam neki.Persze, nem kell túlzásba vinni, de semmi baja nem lesz tőle, a tej szinte biztos módosított tejfehérjés a kakaó meg ekkora mennyiségben nem árt.


Első voltam.

2011. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 5. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2011. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!