Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, milyen tejpépet ad a...

Ki, milyen tejpépet ad a babájának? MI válik be? Mit szeretnek a babák leginkább?

Figyelt kérdés
Minden tejpép érdekelne, de a Sinlac leginkább. Hogy adjátok a babának? Natúr vagy mit tesztek hozzá bele? Mennyi az ára recepttel, recept nélkül?
2011. jún. 27. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi eddig HA milupa vaníliás rizspépet adtunk a kislányunknak, szerette. Néha raktam bele gyümölcsöt, de megette a nélkül is. Most állunk át a sima tejpépre, ugyanúgy milupa, vaníliás.
2011. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Sinlac-ot nem ismerem de mi sokat kipróbáltunk.Kezdtük a DM-es natúr tejbedara-péppel, ment a kukába mert nem ette meg csak kétszer, utána nem kellett neki.Aztán Milupa banános-szintén az előző sorsára jutott.

Most a Rossman-os Babydream a sláger, mégpedig a kekszes.Már a második doboz fog elfogyni, minden nap ezt kapja vacsira.De lehet, hogy legközelebb más fajtát veszek, mert tegnap este ahogy beraktam a kanalat a szájába, azzal a lendülettel jött is ki a cucc,lehet, hogy ennek is annyi.

Lehet, hogy kipróbáljuk ebből is a banánosat, most úgyis akciós.

6 hós a lánykám

2011. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sinlac drága és annyira nem szereti a fiam. Először a milupa vaníliással kezdtük, de gyakran kap jó éjt pépeket/gyümölcsösöket Milupa illetve Hipp termékeket. Vettem Rossmanos saját márkát az nem jött be neki.
2011. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sinlacot adok a kisfiamnak,nagyon szereti,vagy simán kapja,de keverni is szoktam bármilyen gyümölccsel,még főzelékkel is!

Ha receptre iratod jobban megéri!

2011. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sinlac recept nélkül 3000ft,receptre 1330ft(650g),szerintem ez nem drága!
2011. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csokis tejpép:)

meg jóészakát kekszes

2011. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 7hónapos kislányom imádja a Hipp vaníliás tejpépet,én azt szoktam neki adni,hol tízóraira,hol uzsonnára.A Brendonban most akciós(499Ft)és beszereztem néhány dobozzal.:-)

2011. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milupa: kekszes

kekszes-piskótás

csokis

gyümis


Nálunk a csokis és a kekszes-piskótás a favorit!

2011. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vettem kekszes-piskótást. Ikreim vannak, a fiú megeszik mindent, a lány finnyáskodik tejpép ügyben. Ha ezt sem eszi meg, akkor jön a sinlac. Ha azt sem, akkor marad uzsira a tápszer neki:-(

2011. jún. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!