Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sütik a babájuknak a...

Akik sütik a babájuknak a zöldségeket (krumpli, répa, stb. ), hogy csinálják pontosan?

Figyelt kérdés
Én eddig főzve adtam neki krumplit és répát, de nem volt túl nagy sikere. Most szeretnék majd céklát és cukkinit, de nem tudom hogyan készítsem.
2010. febr. 16. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Holle rizskrém,az 25 dkg-os kis dobozkában van,rá bírsz keresni a neten,én is netről rendelek,mert boltot még nem találtam ahonnan tudnék rendelni. Teljes kiörlésű rizsliszt,és b1 vitaminból áll,az elsők között lehet adni a babáknak.külföldön nagyon elterjedt,itthon nem annyira. Én a rizst úgy csináltam,hogy fél maréknyit,sima vizben,odaraktam,és nagyon puhára főztem,majd turmixoltam a répivel,és almával! :)
2010. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!