Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk neki az 1 születés...

Mit vegyünk neki az 1 születésnapjára?

Figyelt kérdés
Április végén lessz eggy éves,de ugye jön utána a nyár már totyog 2-3 métert is megtesz!És nem tudom mit is vegyünk neki ami hasznos és el is lessz vele!babytaxi vagy tricikli amiben tolhatjuk hinta stb már van sok ötletet várok ti miket vettetek tavaszi babyteknek??
2010. febr. 14. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

a fiam májusi, ő ezt kapta.

hintaló, szülőkormányos tricikli, moci, bicikli

szereti nagyon

2010. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukámtól karácsonyra kapott csattogós lepkét (tudod amelyiket tolni kell és ekkor csattog a szárnya), azóta, hogy rendesen jár imádja, vigyorogva tolja vagy őt kell üldözni vele.szintén nagyon szereti a maga után húzós játékokat is. nekünk nagyon bejött. Aztán kapott egy bálna formájú babzsákfotelt amit szintén nagyon szeret, mivel alakítható a formája, fel tud rá mászni és befészkeli magát és ott olvas.
2010. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekünk is van hintacsigánk, azzal is elvan, már egész vagányul tudja lökni magát.
2010. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ápilis elején lesz 1 éves,ő valószínű mindenféle kerti dolgot fog kapni pl:homokozó+szett,dömper,labda,kerti szék+asztal,hinta,talicska én ilyenekre gondoltam.
2010. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!