Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tippetek, mit vegyünk...

Van tippetek, mit vegyünk kisfiamnak 1. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom mennyi pénzt szántok ajándékra,ez a kutyi nem olcsó,de szerintem nagyon ötletes,és könnyen tanulhat vele szavakat,és sok aranyos vers is van rajta.

2009. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi építőkockát vettünk neki, már szeret pakolni, dobozba ki-be, jó színes, később meg már tudja rendeltetésszerúen használni. Meg kapott egy babzsákbálnát, fel tud rá mászni,jól belefúrja magát aztán pattog rajta. a nagyszülőktől egy kis egyszerű műanyag hintacsigát kapott, arra is fel tud ülni és egy hét alatt rájött, hogyan kell magát lökni rajta. Az én lányom ezeket most nagyon élvezi.
2009. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi sütifaló kincsesbödönt veszünk, meg építőkockát.

2009. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

tricikli, vagy esetleg ilyet, bár elég húzós az ára:

[link]

vagy "főzni" minden kisgyerek szeret esetleg ilyen műanyag kiskonyha:

[link]

2009. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nagyon drága játékok ahhoz hogy 2-3 hónap múlva letörje, széttörje.... tizenezret nem adnék ki érte!!

Sima kismotor vagy hasonló még beleférne úgy 3-5 ezerért!

2009. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)

Valami "járművet" is vehetsz neki,de én nem tanácsolom a pedálosokat,tapasztalatból mondom hogy 2 évesen se nagyon fogják hajtani.Inkább kismotor vagy lábbalhajtós autó:)

2009. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,

a mi fiucskánk 1 évesen kezdett el lépegetni, ezért járássegítőt vettünk neki

ehhez hasonlót

[link]

az ára se egetrengető

2009. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sok hasznos tippet adtatok! Max 10ezret szeretnénk rászánni.
2009. szept. 16. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát...most biztos mindenki érdekes fogja olvasni ezt a néhány soromat, de a PÁROM már megvette a kisfiam első szülinapi ajándékát, (ami karácsonykor lesz). Vett neki egy kis szerszámkészletet barkácsoláshoz, egy mégegyet ami ugyanez, csak más szerszámok vannak benne sisakkal, vett neki kis targoncát, és kukás autót. De persze veszünk még valami babás játékot is, de a Lényeg hogy ezek megvannak!!:)) Benne voltam, hogy megvegye ezeket, mert olyan gondossággal válogatta ki neki, olyan nagy körültekintéssel, hogy nagyon édes volt. Minden eladó körülötte sürgölődött, szóval beleadott apait, anyait!:))
2009. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam egy fémvázas triciklit kapott (vezetőrudas, saját maga is tudja majd hajtani később, biztonsági korlátos, és ha akarjuk, még zenél is) Szegeden vettük 8ezer Forintért. A húgomtól meg egy dömpert fog kapni, aminek a billenőjét apukám lecsavarozza, hogy ne essen hasra a gyerek, ha tolja. Később, ha már elég "nagy" lesz a rendes használatához, kivesszük a csavart belőle. Remélem segítettem egy kicsit! :)
2009. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!