Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A büfiztetés nem segít, mit...

A büfiztetés nem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos babámnak ritkán sikerül böfiznie. Délutánonként az egész ébren töltött idő azzal telik, hogy próbálom szopiztatni, ő felsír, majd próbálom böfiztetni, de kevés sikerrel. Végül általában lefejem a tejet és üvegből etetem meg. Estétől az első dálutáni szopiig nincs ez a probléma. Espumisant próbáltam, nem segített:-( Van valami tippetek?
2010. febr. 14. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Próbáld többször hasra tenni a babát, akkor büfizik önkénytelenül is.

2010. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a gripe watert, nálunk bejött.A dm-ben 1600 Ft.Rakd a hasára sűrűn napközben, tornáztasd, masszírozd a hasát.Rakhatsz rá felmelegített cseresznyemag párnát is.Amúgy biztos, hogy a hasa fáj?Húzgálja a lábát, tekereg?

/Z/

2010. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meleget a pocira, ez ellazítja az izmokat és lehet könnyebben megindul.

Lehet úgy tutod a DM-ben is meggymag zsákot venni,amit a mikróban is fellehet melegíteni, vigyázva arra hogy jó meleg legyen de ne égessen, ezt hozzá fogod a pocakhoz. De elsöre egy félliteres palackba is tehetsz jó meleg vizet. De ne égessen, de ne csak langyos legyen mert az sem segít.

2010. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, bekereg, néha sikít és felhúzza a lábát. Ha néha sikerül büfiznie egyet akkor utána tud egy darabig szopizni, de ez sajna csak ritkán jön össze.
2010. febr. 14. 16:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ki fogok próbálni mindent amit javasoltatok!

Esetleg altathatom is hason szerintetek?

2010. febr. 14. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan altasd hason, én már 2 hetes kora óta úgy altatom. A hasfájás nálunk 8 hetesen kezdődött. Tornáztasd sokat.
2010. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.A hason altatás megnöveli a bölcsőhalál kockázatát, de ha van légzésfigyelőd, kemény matracon alszik, akkor nyugodtan altasd hason, ha hajlandó úgy aludni.

/Z/

2010. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!