Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni amikor már...

Mit lehet tenni amikor már semmi sem segít?

Figyelt kérdés
9 hetes babám egyik napról a másikra nagyon hasfájós lett pedig semmit sem változtattam az étrendemen, nem ettem vagy ittam olyat amit eddig nem. És 3 napja semmi sem segít... Csak ordít és ordít és ordít... Már próbáltam az espumisant, a mecsek teát, a lázmérőzést de semmi... Kaka, puki van... Egyszerűen nem tudom mit tegyek, nem bírom nézni ahogy szenved és nem tudok segíteni.
2011. okt. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegényke...orvosnál már voltatok?
2011. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ánizsmag tea. Gyógyszertárban lehet venni. Nekünk ez bevállt. És végigettük az összes gyógyszertári kütyüt amit kapni lehet....

2,5 dl vízzel forrázz le egy mokkáskanálnyi magot, majd hagyd állni kb. 3 percig, szűrd le és langyosan itass vele annyit amennyit elfogad az etetések között.

2011. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tuti hasfájás?

infacol-t próbáltátok? nekünk az segített

2011. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is végig próbáltunk mindent, infacol, ánizsmag tea, espumisan, a gyógyszertári papaverin, de csak a GripeWater segített. Próbáld ki azt, már újra lehet kapni, akár gyógyszertárba, akár DM-ben is megnézheted. Egyébként biztos a hasa az? Esetleg nem vitted el dokihoz?
2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel voltunk a 2hónapos státusvizsgálaton és ott a doktornő és a védőnő is megnézte alaposan de semmi gondot nem találtak. Húzgálja a lábát és fájdalmasan sír, ha a karomra fektetem hasalva akkor van, hogy megnyugszik és elalszik. Ebből gondolom, hogy a hasa lehet. Azt javasolta már több ember is (köztük a védőnő), hogy vigyem naponta többször sétálni. Az mit segíthet?? Még "csak" 3 napja csinálja ezt úgyhogy az esmusisanon meg a mecsek teán kívűl nem adtam neki mást mert úgy gondoltam hátha csak idő kell, hogy hassanak... Vagy ez hiú remény?
2011. okt. 5. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegitett meggymag pärna!Nem gyogyszer de segit!
2011. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg hagyd el a Mecsek teát. Van, akinek fordított hatást ér el ez a tea, és csak jobban fáj a pocija. Sok ilyen babát láttam. Használd csak az espumisant, vagy tényleg vegyél egy GW-t. Amikor valakinek nem segít az espumisan, infacol és hasonlók, akkor ott a GW a jó.

Kitartást!

2011. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!