Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes testvérbabakocsi...

Mikor érdemes testvérbabakocsit venni? Majdnem 2 éves lesz a nagyobbik lányom, amikor megszületik a kicsi és elég tanácstalan vagyok, hogy megéri e beruházni rá?!

Figyelt kérdés
Vagy elég egy hordozó? Melyik a jobb ,megoldás pl. egy orvos látogatáshoz, vagy boltba mnenetelhez?
2010. febr. 13. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Testvér fellépőt nem szeretnétek? Akkor csak azt kéne megvenni,nem kéne az egész kocsit lecserélni. Még a pici fekszik a kocsiba,a nagy áll a fellépőn,sőt van olyan amin nyugodtan üldögélhet is
2010. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,és van testvér ülőke is. VAgy nem tudom mikor érkezik a pici, de ha jó idő van, akkor esetleg egy esernyő kocsi, ami olcsóbb és létezik olyan kapocs, ami direkt arra van, hogy két kocsit össze lehessen fogni vele. Bár ehhez azért olyan kocsik is kellenek.
2010. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most egy pegperego venezia-nk van, azon van fellépő és ha nem teszem rá a mózest még használható is, csak attól félek, ha boltba megyünk, akkor majd elszaladgál a lányzóm bevásárolni:)és egy nagy hiszti lesz a vége, mert mostanság ez elég trendi lett..
2010. febr. 13. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Az életmódotoktól függ, nekem pl. nincs kocsim meg jogsim ( a férjem elég sokat van távol és ő haszn. a kocsit) így minden ügyes bajos dolgot nekem kell intézni.

Hát lehet hogy az én fiam fejletlen :)) de ő bizony nem álldogálna a tesófellépőn esetenként órákat is akár, amig megveszünk mindent, orvoshoz megyünk, patikába megyünk stb.

Ráadásul nálunk olyan rosszak az utak hogy pattog a tesófelllépő, meg elakad helyenként (tudom mert a barátnőméknek meg olyan van de már nem is használják épp ezért).

Így nekünk egy graco stadium duo tesókocsink van, rá kompatibilis hordozóval. Mikor pici volt a csajos, akkor a hordozót rátettem (mivel travel systemre fel van készitve).

Amióta már "nagyobb" , 3 hós, már a hordozót csak autózáshoz használjuk,ha apa is itthon van.

Maga a kocsi nem nehéz könnyű vele fordulni, és a boltokba is befér simán.

Én szeretem és nekünk nagyon hasznos.

A fiam néha sétál ugyan de sokat még nem, jól jön hogy be tud ülni a kocsiba.Mondjuk ő szereti a babakocsit, de láttam már olyat aki már másfél évesen se ült benne, úgy felesleges tesókocsit venni, mert úgyse fog beleülni a nagy.

Újonnan olyan 55 ezer körül van (brendon), használtan már 30 ért is nagyon jót kapni, tekintve hogy ezeket senki se szokta agyonhasználni, mivel nekünk is pl. valószínű csak nyárig kell majd.

2010. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!