Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes még testvérbabakocsit...

Érdemes még testvérbabakocsit venni, ha a "nagy" 26 hós lesz, mikor a pici megszületik?

Figyelt kérdés
Ki tudjuk még használni? Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy elérjünk messzire (pl. orvoshoz) - nem vezetek -, vagy hogy pl. a bevásárlást (a bolt sincs közel) hogy intézném el, ha nem ülne a "nagy" a babakocsiban, mert amúgy mindenfelé elkószálna folyton és mindent lepakolna, ledobna. De két év után milyen lesz vajon...? :) Tapasztalatok?
2010. szept. 13. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

22 hó lesz a különbség, mi testvérfellépőt veszünk.

26 hósnak én már biztos nem vennék testvérkocsit, szerintem az kisebb korkülönbségnél praktikusabb.

2010. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 hónap különbséggel még érdemes lenne venni szerintetek?
2010. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok, 16 hóval én meggondolnám a testvérkocsit. Én lányom most 21 hós, még babakocsizunk, jövő hónapban születik a húga, akkor szoktatjuk át a testvérfellépőre. De ő már amúgy is sokat tud sétálni vagy motorozni.

16 hósan még nem tudnak annyit gyalogolni a gyerekek szerintem.

2010. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszi! Valószínűleg venni fogunk.
2010. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 hónap a különbség, van testvérkocsink. Nagyon szeretem, mert enélkül mi sem jutnánk messzire. A nagy most 28 hós, még beleültetem, bár egyre ritkábban. Mostanra kezd beérni a gyalogos közlekedésre és hogy egyáltalán foghatom a kezét.

Nem könnyű a döntés, mert lehet, hogy csak pár hónapig tudod használni, de ha meg nincs, akkor csak kínlódtok (én sem tudtam volna mit kezdeni nélküle). Talán valami olcsó, használt, nem baj még az sem ha lestrapált, arra a pár hónapra megfelel. Sok pénzt nem adnék érte, de azt hiszem, én meglépném, főleg ha a nagy izgága.)


Aki a 16 hós különbséggel kérdezte, annak én egyértelműen javasolnám!

2010. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk 21 hó lesz a különbség és ilyet fogok venni: www.buggypod.com
2010. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!