Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 és fél hónapos babám nem...

A 7 és fél hónapos babám nem nagyon eszi meg a főzelékeket és a csirkehúst. Milyen praktikát tudnék bevetni, hogy elfogadja?

Figyelt kérdés

Pár kanállal eszik csak a főzelékből, próbáltam hússal és hús nélkül is adni, almával izesíteni, de nem vált be. Türelmes vagyok, nem erőszakoskodok, de már kicsit aggódok...

Igaz, még szopizik, de nincs már annyi tejem hogy azzal jól lakjon. A gyümölcsöt simán megeszi.


2010. febr. 11. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg esetleg icipicit ízesíteni, pl leheletnyi fokhagymával, vagy valami zöldfűszerrel, hátha.

nem tudom mióta próbálkoztok, de vannak babák, akik csak később kapnak rá az ízekre, főleg, ha van még szopi. szerintem nincs miért aggódnod egyenlőre.

esetleg próbáld meg a gesztenyét nálunk ez hozott áttörést, főleg ha meggyel adtam.

fóliában sült cékla, sült alma is nagyon jó zamatú.

2010. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a fözelékhez eleinte midig adtam anyatejet belekevertem és mindig megette az utolso kanálig.Probáld ki hátha nálad is beválna.
2010. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!
2010. febr. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!