Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Smart trike triciklit lehet...

Smart trike triciklit lehet kapni még a tescoban és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés

ilyet:

[link]


2010. febr. 11. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy látom a teszveszen 15.

[link]

új.

valaki írta nekem a napokban, hogy a tescoban látott valami jó triciklit 15ért, lehet ő is erre gondolt. én is most nézegetem őket, mert a lányom szülinapjára ilyesmit szeretnék.

noj

2010. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor én néztem akkor 24990 Ft volt. Karácsony előtt volt akciós akkor csak 20000 Ft-ba került. Én is ilyet akartam venni a kisfiamnak, de szerintem nem ér ennyit. Ha mégis meg szeretnéd venni, kérd meg az eladót a tescóban, hogy bontsa ki, és úgy nézd meg. Na, én akkor gondoltam meg magam.
2010. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
húúúú, és miért gondoltad meg? milyen volt? én is szülinapra (első) szeretném a fiamnak, eddig nagyon tetszett, de a 25-öt sokallom érte...
2010. febr. 11. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Hello!A második vagyok.Több oka is volt, hogy végül nem vettük meg. Nekem "élőbe" már egyáltalán nem tetszik. Elég otromba. Bocsi azoktól, akinek ilyen van, ez az én véleményem. A biztonsági öv nem ért át a fiamon (pedig átlagos kisfiú), és ahogy beültettük nagyon kényelmetlen volt neki az a váz, amelyik a hasánál megy. Szó szerint be kellett préselni. Na igen, az ára sem valami barátságos. Szerintem nézd meg a tescóban, és ha tetszik rendeld meg azt amit az előttem szóló belinkelt. De semmi képp se vedd meg úgy hogy nem látod.
2010. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,szerintem már írtam neked:).Csak írom hogy egyáltalán nem otromba,nagyon formás kis tricikli:).És a 11 hónapos fiamat simán beéri a biztonsági öv,semmi gond vele,és teljesen kényelmesen elfér benne,abszolút nem szűkös,és nem 'úgy' kell bepréselni....Pedig nem kicsi a fiam....Nagyon jól irányítható,praktikus kis járgány.

Ami van smart trike tricikli a tescoban 15000 körül,az nem ilyen szupi.Az egy szimpla tricikli.Nincs hozzá napellenző(uv szűrős),táska,párnázott ülés.

Mi 24000 körül vettük,de megérte mert a fiam le sem száll róla:).

Amit az első válaszoló linkelt be,az-az aukció lejárt már,és eladta a hirdető.Érdeklődtem nála mikor kerestem ezt a triciklit.

2010. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Most lehet venni a tescoba!Én Szombathelyen vettem a kisfiamnak!Nagyon jó!!!Tescos újságot nézd meg!A kerti számát!20ezer forint!
2010. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!