Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Giordani 3per8 babakocs...

Akinek Giordani 3per8 babakocsija van, mikor kezdte el használni a sportkocsi részt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

7 hónaposan kezdtem volna használni, de utálta a babám. egyrészt tök szűk, másrészt addigra már a babakocsiban utazással, mint eseménnyel sem bírt megbirkózni, úgyhogy én eladtam, 8 hónapos koráig használtam babakocsit. én azért ilyen későn szereltem át, mert előtte a hordozót használtam a vázon, és szerettem, hogy nincs háttal nekem. de ha tud ülni, nyugodtan belerakhatod korábban is. majdnem vízszintesig dönthető, tehát nem ezzel van a baj.

noj

2010. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos a babám és a mózesrész már hosszában és szélességében sem jó,ha beöltöztetem a babámat.A hordozóból lelóg a lába,és az is szűk vállnál,ezért nem tudom,hogy mibe tegyem.
2010. febr. 11. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, készülj fel, hogy a sportrész még annál is szűkebb, mint a hordozó. nem akarlak elkeseríteni, de szar babakocsit választottunk. 4 hónapos babát én egyébként még nem raknék be a sport részbe, inkább lógjon a lába. :( vagy te is add el, és vegyél egy normálisat, vagy egy hordozót. ha gondolod, szereld át, és meglátod, miről beszéltem. :(

noj

2010. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem iró véleményét,hacsak nem nyáron növi ki a mózest a baba,esélyed nincs belepasszirozni a kicsit a sportrészbe a sok ruhában,esetlég még bundazsákban is.Ha nem akarsz még uj kocsit venni,valahogy birjátok még ki a mózest,aztán ha már nem kell ennyi ruha és szerencséd van,használhatod a sportrészt.
2010. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyébként uj kocsit vettem,mert pont tél előtt nőtte ki a babám a mózest.
2010. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És akkor milyen kocsit ajánlanátok,ami nem ilyen kicsi?
2010. febr. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!