Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szamit kuszasnak-maszasnak?...

Mi szamit kuszasnak-maszasnak? Es mikortol varhato?

Figyelt kérdés
6 honapos kisfiam meg nem csinal semmit pedig 1 honapos kora ota hason alszik jatszik. A kisagyban viszont felemeli a labait a hasahoz es elrugaszkodik ezt tobbszor eljatsza es ott kuszik igaz kezeit nem hasznalja.Ha lerakom a jatszoszonyegre vagy siman a szonyegre ott meg semmi csak jatszadozik. Probaltam messzebbre rakni a jatekokat hogy motivaljam de nem akkor inkabb sir. Forduni is csak hasrol hatra de vissza csak NEHA inkabb sir hogy forditsam vissza. Ulni viszont ul sokat es jatszik is. Kicsit aggodom hogy kellene mar neki. Tudom minden baba mas utemben fejlodik de mi stagnalunk mar 2 honapja.
2008. aug. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ilyenkor még ez nem vészes:) Főleg, ha ülni tud, és játszik hason:-)VAnnak babák, akik nem is másznak, hanem mindjárt felállnak , és mennek csak , a mászás úgy ahogy van, kimarad.

De ha aggódsz, kérdezd meg védőnődet, de hidd el, meg fog nyugtatni.

főleg ha fiad van, azt mondják, ők később fejlődnek.

( a szomszéd fiú is féléves, és most kezdett csak átfordulni, de ő sem mászik sehova)

2008. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod!

Felek hogy tul lusta, es hogy elkapattam, most hogy jott a foga allandoan kezben volt (1honapig)Elotte meg szinte tul gyorsan csianlt mindent es most meg stagnalunk:(

Amugy nagy baba is 11kg es lehet ettol?

2008. aug. 22. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk is ugyanez a probléma,csak az én kisfiam hónap végén már hét hónapos lesz.Ő is nagy baba,hat hónaposan 10 kg volt,én azt hallottam,hogy főleg emiatt kicsit lustábbak,mint a "könnyebb" babák.Nálunk annyi a különbség,hogy ő utál hason lenni,pár perc után sírni kezd,nem is tudom hogy fog így majd forogni.Viszont szinte bármeddig képes ülni,folyamatosan erőlködik a felüléssel.Én is aggódok egy kicsit,de nem tudok mit csinálni sajnos,mindig próbálom hason hagyni,hátha elkezd csinálni valamit.
2008. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kislányunknál is ez a helyzet. Ügyesen ül egyedül, ha felültetjük. Nem akar fordulni hasról hátra, se vissza. A beszéd az nagyon megy már mondja egy hónapja, mama, de te helyte. A mi kezünkben is sokat üldögél. Annyit csinál, hogy kúszik háton hátra, meg forog a fenekén.... lusta (ja pedig 7,5 kg 70cm 6 hónapos).

Mi most babamasszázst alkalmazunk, hátha az segít, persze profi masszőr segítségét kértük.

2008. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!