Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már kúszásnak számít?

Ez már kúszásnak számít?

Figyelt kérdés
8 hónapos lányom tegnap a hasán volt, és, hogy elérje a plédjét, feltolta a fenekét, és elrúgta magát a lábával.A karját nem figyeltem, annyira megörültem ennek, mert már nagyon vártam.Haladt is előre.Lehet, hogy már el is felejti, de remélem nem, és tovább fejleszti.Ez kúszás lehetett?
2011. jún. 9. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
és ezt muszáj volt megosztani?
2011. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez meg miféle kérdés? Ha nem tetszik a kérdésem, nem kell rá ilyen "bölcs" választ adni.Nem kötelező válaszolni..
2011. jún. 9. 07:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Látszik a 44%-odon,hogy másoknak is "hasznos" amiket írsz.
2011. jún. 9. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem is teljesen kúszik, de jól halad a dolog felé. Ebből bizony kúszás lesz :))


Kedves első! Inkább ne írtál volna semmit, ha nem tudsz normálisan válaszolni! Igen muszáj volt megosztania, mert nagyon megörült, mint ahogy írta is. És tudod ha egy baba csinál valami újat, azt az ember legszívesebben világgá kürtölné örömében. De neked biztos nincs gyereked! Azt se tudod milyen Anyának lenni!!!

2011. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,már kúszik:)
2011. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!Igen, nagyon örültem, mert már minden nap ezt vártam! És igen, muszáj volt megosztanom, mert mint anya, minden apróságnak örülök, amit a kicsi produkál.

Köszi az értelmes válaszokat!!

2011. jún. 9. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!