Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaj vagy margarin? Miért?

Vaj vagy margarin? Miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vaj!!!

A margarin nem étel. Ha leteszed az egereknek, nem fogják kajaként felismerni, nem eszik meg, mert műanyagnak érzékelik, mint ahogy az is. Csak embereknek lehet eladni ilyen mocskot. Ez komoly. tovább nem részletezem. Nem vagyok sem vega, sem írtó naturista, szeretem a pástétomot, a virslit, amik szintén hm hm, de a gyermekemnek margarint nem adok. Én sem eszem három éve. Élelmiszer mérnök barátnőm meleg ajánlására.

2010. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az utolsónak tökéletesen igaza van!!!ezek tények, én természetgyógyász vagyok és én is tudok egy-két dolgot erről...
2010. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vaj! A margarin nem természetes táplálékunk. Ha tesznek bele ilyen-olyan vitamint, az attól még műanyag marad. A tejallergiások számára viszont tényleg jó vajpótlék. Én nem szoktam sem vajat, sem margarint enni. Ha a gyermekem Ilyesmit kér, vajat kap majd.
2010. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

vaj!

én sem szeretem a margarint nagyon mű ize van, ezért nem adom a kisfiamnak sem

2010. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!