Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerből el lehet készíteni...

Tápszerből el lehet készíteni egyszerre több adagot, majd megmelegíteni a babónak?

Figyelt kérdés
AR tápszert használunk, és borzasztó nehéz megcsinálni csomómentesre,nagyon sok idő.Addig szegény lányom ordít.Azért gondoltam, hogy pl. megcsinálnék előre 3 adagot, aztán csak megmelegíteném.
2010. febr. 10. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam előre csinálni, eddig még semmi baj nem volt belőle és ugyanolyan jóízűen meg is ette.

1 éves

2010. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "tápos" kifejezés engem is szíven ütött. Tápost esetleg egy malacra szoktak mondani, nem egy kisbabára. Az anyukák nagy része nem tehet arról, h tápszert kell adnia a babájának.... így is elszomorítja az embert,ha nem tudja a legjobbat megadni a babájának.... és akkor még jön egy ilyen t*hó p*raszt....


Kedves Kérdező! Én az éjszakai adagot meg szoktam csinálni előre. A nappalin is sokat gondokkodtam, mert szegénykém van, h nem bírja ki amég elkészítem (mivel nem óramű pontossággal eszik). Szerintem hallgass nyugodtan arra a válaszadódra, aki a csecsemősöknél dolgozott, ők sem véletlenül készítik el előre.

2010. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

19:45-nek annyit,hogy az én babám nem tápos, hanem tápszeres etetés módját tekintve.Az én babám egy gyönyörű, egészségesen fejlődő kislány!!!!Ebből a megfogalmazásból kitűnik, hogy vszeg te tudtál szoptatni, így nem volt szükséged tápszerre.Akkor meg miért írsz tápszeres kérdésre választ????Elég baj nekünk h. tápszert kell használni, nem kell még a szoptatni tudok megjegyzése is.

2010. febr. 10. 21:07
 14/20 anonim ***** válasza:
gondokkodtam=gondolkodtam
2010. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy előre felforralom az egész napi vizet, és a tápszert előre az etetések után csinálom meg. Így nem is áll sokat, hogy esetleg megromoljon, és kislányomnak sem kell sokat várnia. (remélem érthetően fogalmaztam) :))
2010. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerösöm úgy csinálja, hogy a vizet elöre felforralja, (jó) termoszba teszi és amikor szükséges, akkor keveri össze.
2010. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Táposak a csibék szoktak lenni,de mindegy.

Van,hogy a lányom 3 óra múlva éhes,de mondjuk sokszor volt már rá példa,hogy valami nem úgy jött össze neki,ahogy ő akarta,sirt,akkor volt,hogy már 2 óra múlva meg kellett etetni,mert csak úgy nyugodott meg.

2010. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Néha én is elkészítem előre hidegen és a hűtőben tárolom, ha kell akkor forró vízben melegítem meg.
2010. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szégyellheted magad a tápos kifejezésért! Gondolj arra, hogy most hány anyukát sértettél, bántottál meg egy szóval! Ezek az anyák nem tehetnek arról, hogy nincs tejük, ezt neked tudnod kéne csecsemős léttedre, és még ezzel szurkálódsz!? Borzasztó buta ember lehetsz...
2010. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
12:18! Nem a csecsemőosztályon dolgozó anyuka kifejezése volt a "tápos"!!!!! Pont hogy ő is leszólta a "drágát"!!!!!
2010. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!