Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet babakocsival...

Tényleg nem lehet babakocsival bemenni a nagyáruházakba (Tesco, Interspar)? Tilos bemenni, vagy csak nem szeretik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sztem ahova babkocsit nem engednek be,oda a kerekesszék sem fér be,ui a mi ikerkocsink(!) tehát nem szingli kocsi volt uo széles mint egy átlagos kerekesszék.Inkább az volt a próbléma,h sok boltban annyira közel tették a pénztárakat egymáshoz,h nem fér ki a kocsi,ilyenkor szóltam,kipakoltam a szalagra,aztán a kijáraton kitoltam a kocsit,és visszamentem a pénztárhoz.Ahova meg nem akartak beengedni-a kedvencem egy kínai bolt volt,ahol mondták,h nem azért mert lopósnak látszom-még szerencse:DD-,hanem mert nem fér el a többi vevő.Tök üres volt a bolt,de mivel azt sem engedték,h az ajtón betoljam,nem mentem.Nem hagyok egy kocsit két gyerekkel az utcán.-nem mentem többet.Ugyanakkor voltak icipici,valóban vevőbarát boltok,ahol az eladó külön szólt,h kint ne hagyjam a kocsit,és segített esetleg a lépcsőn is beemelni.
2010. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
Minket is elküldtek a Mteróból úgy két hete, másfél éves kicsivel, apró kis sport babakocsival nem engedtem be. :(
2010. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi nem babakocsival voltunk a Metróban o, hanem bevásárlókocsival, a kicsi 11 hós abban ült, a nagy meg jött velünk és simán beengedtek.
2010. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretik,mert a kocsit tele lehet pakolni.

Egy 2 gyerekes boltos anyuka:D

2010. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!