Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet babakocsival...

Tényleg nem lehet babakocsival bemenni a nagyáruházakba (Tesco, Interspar)? Tilos bemenni, vagy csak nem szeretik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

én is sokáig azt hittem, hogy nem lehet, és mindenhol megkérdeztem a biztonsági őrtől, aki nézett rám hülyén, hogy persze, hogy jöhet. 3 hónapig én mondjuk nem vittem boltba. most meg már nem marad meg a babakocsiban, háti hordozóval viszem be, 10 hónapos.

noj

2010. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szerintem hipermarketből nem tilthatnak, tiltanak ki. Drogéria más, mert itt Fehérváron szerintem két ember nem fér el a polcok között nemhogy egy babakocsi és egyszer bevittemm a gyerekemet és kinyújtotta a kezét és majdnem végighúzta apolcokon, nem kellett nagyon nyújtozkodnia, én meg szerencsétlenkedtem mert kocsi mellett nemfértem el, a bevásárlókosárral majdnem mindent levertem. Úgyhogy inkább nem megyek babakocsival.
2010. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenről még sem hallottam. A metro áruházban volt anno, hogy kisgyerek nem mehet be, de már azt sem csinálják (legalább is az M3-asnál). Jut eszembe, a gulliver áruházban nem lehet bevinni babakocsit, csak a saját bevásárlókocsijukba rakhatod a gyereket és csak saját felelősségre, mert raktáráruház. Esküszöm bemegyek a Schleckerbe valamelyik nap babakocsival, kipróbálom, próbáljuk ki mindannyian és mindenki írjon be a panaszkönyvebe, biztos meggondolják magukat :)
2010. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én bemegyek. Nem hiszem hogy kitilthatnak minket, hiszen ez negatív diszkrimináció lenne. Ha ilyet tapasztalnék, kérném, mutassanak olyan törvényt, ami nekem megtiltja, hogy babakocsival bemenjek egy üzletbe.
2010. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Metróba is lehet gyerekkel menni, ez csak régen volt.

Mi már voltunk, egyik 10 éves, kicsi 10 hós volt akkor.

2010. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
INem is hallottam még ilyenről. Amúgy mit árulnak a sleckerbe vagy mibe? porcelánt? :-))))
2010. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Arra hivatkozott a sleckerres biztonsági őr, hogy a babakocsival nem férek be, ezért hagyjam kint, mert összetörök mindent.

Befértem volna, a fiam pár hónapos volt, nem nyúlkált volna ki.

2010. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Minket egy hónapja nem engedtek be a Metroba 2 éves gyerekkel, mert hogy raktáráruház és veszélyes a targoncák miatt.
2010. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A Metroban vagy hétvégén, vagy hétközben nem engednek be, erre már nem emlékszem, de egyszer elküldtek és mondták, hogy melyik nap mehetünk be családostól. Nem nagyon értem ezt, mert ha veszélyes mondjuk hétközben - amiben azért lehet valami - , akkor miért nem az hétvégén? Árufeltöltés, ergo targoncázás minden nap van, főleg mert a magas polcokról azzal veszik le az árut, amit meg szeretnél venni.
2010. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha a schlecker drogéria környékén vagyunk, akkor nem viszem a kicsit magammal, addig apa tologatja.

Nagyon kicsi, amit én ismerek, én meg sem próbáltam bevinni azt a batár kocsit.

De ilyet, hogy valahonnan kitíltsanak babakocsival még nem hallottam. Eddig az Auchanban néztek rám furán, mikor a zuhany szettet a "gyerekre" tettem, mert máshogy nem tudtam volna vinni.

De ezen kívül gond nélkül közlekedünk, bevásárolunk.

2010. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!