Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom gyorsan eltüntetni...

Mivel tudom gyorsan eltüntetni 7 hós kislányom véraláfutását?

Figyelt kérdés

Kislányom leesett az ágyról, pont rosszul (szerencsére nem magasról), és az egyik combján ill. a popsiján nagy véraláfutás lett. Most még lilás-feketés az egész popsija szegénykémnek. Holnapután mennénk dokihoz, de így nem merem vinni, mert teljesen úgy belilult, hogy úgy néz ki, mintha megvertem volna. :S Hogy tüntethetném el neki gyorsan???

Segítsetek légyszi!!


2010. febr. 9. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úr isten itt mindenki ilyen gyanakvó?


Miért ne esethetne le úgy egy gyerek, hogy tiszta kék-zöld foltos? Egy gyerek ha esik e leglehetetlenebb módon, helyen és pozicióban esik. Az én gyerkemnek le se kell esnie ahhoz, hogy foltjai legyenek, elég ha nekimegy az ajtónak és már lila is, ilyen a bőre, az enyém dettó.


Egyébként ha bántaná, akkor nem aggódna, ahanem egyszerűen felhívná a dokit és áttenné máskorra a találkozót családi gondokra hivatkozva, vagy valamire másra.

2010. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak.

Tényleg felelőtlenség volt ott hagyni, de eddig mindig így csináltuk, és sosem volt probléma belőle. Ezután óvatosabb leszek.

A jegelésről mit gondoltok? Árthatok vele?

2010. febr. 9. 23:18
 13/15 anonim ***** válasza:

hát azért meg ne magyarázd, hogy lilás feketés folt az ugyanaz a kék folt mintha neki megy az ajtónak.

Persze nem mondom eshetett ilyen rosszul.

De a lilás fekete folt nagy baj szerintem az már nem is véraláfutás hanem vérömleny, amit figyelni kell felszívódik e .Úgyhogy nem elhalasztani kell az orvost hanem minél előbb orvosnak megmutatni. És persze egy orvos tudja hogy keletkezhetett e ez a sérüklés ilyen körülmények között vagy nem. És az ő dolga hogy azután mit csinál. Valóban ne szóljunk már ebbe bele.

2010. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tudod, mit szokott mondani anyukám erre? Mindig az van ami még nem volt. Úgyhogy figyelj oda nagyon, mert a babák nagyon gyorsan tudnak "bajba" keveredni, ehhez ki sem kell menned. Lehet elég lett volna ha csak leteszed a kádat az ágy mellé és már le is pördül.
2010. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23:19-es: sajnos valóban van olyan eset, amikor egy hülye esés, rosszabbul nézz ki, mint egy nagy verés. A múltkor elestem szánkózás közben és észre se vettem, hogy a fejem is megütöttem, mert a bokám jobban fájt, és amikor másnap belenéztem a tükörbe rosszul lettem, mert a szemem olyan fekete volt mintha jól elvertek volna minimum ketten, pedig egyedül élek lassan két éve. SAjnos valóban ilyen a bőröm, elég volt, ha a párom csak kedvességből maszírozott és egy kicsit erősebben megfogott már visítottam és már 2 perc múlva feketén látszott az ujja nyoma a bőrén.


Aki ilyennel nem találkozott még el se tudja képzelni,hogy mit jelent egy rossz mozdulat.


Ettől függetlenül a kérfező vigyázzon jobban, mert sajnos már hamarabb fordulnak, mint ahogy mi lereagálnánk ennyi idősen.

2010. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!