Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom gyorsan eltüntetni...

Mivel tudom gyorsan eltüntetni 7 hós kislányom véraláfutását?

Figyelt kérdés

Kislányom leesett az ágyról, pont rosszul (szerencsére nem magasról), és az egyik combján ill. a popsiján nagy véraláfutás lett. Most még lilás-feketés az egész popsija szegénykémnek. Holnapután mennénk dokihoz, de így nem merem vinni, mert teljesen úgy belilult, hogy úgy néz ki, mintha megvertem volna. :S Hogy tüntethetném el neki gyorsan???

Segítsetek légyszi!!


2010. febr. 9. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet eltüntetni, rajtad nem volt még kék folt?

Mennyi idős, miért viszed?

2010. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sehogy!De addig is fog halványodni.
2010. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden hónapban visszük születése óta. A dokinéninknél ez a szokás.
2010. febr. 9. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha megmutatod, mert esetleg a doki fog majd adni rá kenőcsöt! Nagyikám elesett, ő is valami kálciumosat kapott, de szorulást okoz, úgyhogy csak orvos javaslatára lehet! Egyébként én meg odaégettem a gyereket az egyik oltás előtt... Az egész karja felhójagzott... Azt mondta a doki HÚ! MEG FOG GYÓGYULNI :) És tényleg!
2010. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. febr. 9. 21:36
 6/15 anonim ***** válasza:
mIÉRT GONDOLOD HOGY AZ ORVOSOD AZT FOGJA HINNI VERED? Találkoztál már olyan gyerekkel akit vernek? Mert az látszik azonnal egy gyerek viselkedésén. meg szerintem egyx orvos meg tudja különböztetni a verés nyomait egy esés nyomától.
2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan sehogy. Úgyhogy legjobb, ha őszintén beszélsz az orvossal holnapután.


Körömvirág krém és kíméletesen használt levendula olaj segíthet (a levendula az egyetlen gyógynövényolaj, ami közvetlenül is mehet bőrre).


Ágyról leesésből egy héthónapos baba combján és pláne (pelenkás) fenekén nem lesz _nagy_, _lilás-feketés_ véraláfutás. Valami nem tetszik nekem ezzel a kérdéssel.

2010. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta pelus, fürdetés után (az ágyon szoktuk) letettem a hasára, és amíg kivittem a fürdővizet, leesett. Félig az oldalára-hátára, így lett a combján-popsiján.

Nekem is volt már véraláfutásom természetesen, de akkor én fagyott husit tettem rá, de nem tudom, neki nem lenne-e baja a lejegeléstől (pl. megfázásra gondolok).

2010. febr. 9. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
a hét hónapost ott hagytad meztelenül az ágyon amíg te kimentél a szobából? Bátor anyuka vagy hallod.
2010. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes...főleg hogy a combján és a popsiján is van véraláfutás! Barátnőmnek a kislánya is a napokban lefordult az ágyról, de neki nem lett véraláfutásos a teste...
2010. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!