Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elköltözünk más városba,...

Ha elköltözünk más városba, más megyébe ott is kell fogadni gyermekorvost, és védönöt? Vagy elég ha visszajárunk? És ha gond lenne csak az ügyeletet keresnénk fel? 110 km-re messzebbre költözünk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Persdze,hogy keress másik gyerekorvost.Gondolj bele,ha bármi baj lesz visszautazol??De hogy is!!

Mink mióta a lányom megszületett 2 év alatt 2x költöztünk.Most véglegesen.(saját házba)Most megyek én is bejelentkezni a gyerekorvoshoz,hogy írja fel a lányom adatait.

2010. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Védőnőt nem lehet választani,a területileg illetékeshez kell járni, orvost választhatsz, de keress hozzátok közel lévőt. Ha gáz van nem fog kimenni 110 km-re...ha ügyeletre mész akkor meg nem fogják a gyereket ismerni és oltást sem fogják beadni!
2010. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megtartottam a régi dokinkat mert a mostani nem volt szimpi, mi 20 km arrébb költöztünk és ez még kibírható, de 110km utazni ha baj van viszont már nem biztos hogy jó ötlet. A védőnő sajnos területi, ahogy előttem is írták.

Ha nem szimpi az elvileg körzetis dokid akkor keresd fel a környékbelieket.

2010. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!