Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac kudarc. Érdekel...

Kókuszmatrac kudarc. Érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Ugye mint sokan mások, a legjobbat akartuk a gyereknek, így kókuszmatracot vettünk. Most 11 hónapja használtuk, mikor láttam, hogy tiszta penészes. Gyorsan elszaladtam, egy matracboltba. Az eladó szavain ledöbbentem. Azt mondta, hogy mióta bejött a divatba a kókuszmatrac az ő boltja virágzik, mert fél, vagy 1 év múlva mindenkinek bepenészedik, és nem győzik nála megvenni a szivacsmatracokat.

Szóval szerinte, az olyan országokban, ahol az emberek nem látnak kókuszdiót, pálmafát, tengert ott el lehet adni minden ilyen kütyüt.

Kész átverés a kókuszmatrac?


2010. febr. 9. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem raktál rá gumilepedőt? Én akartam rá venni, ha esetleg baleset történik, de mondták a boltban, hogy Isten ments'! Attól bepállik, az a dolga, h átvezesse a folyadékot. Ha mégis valamilyen lesz, akkor le kell tusolni, megszárítani.
2010. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi gondunk vele, pedig mi is használtunk légzésfigyelőt.
2010. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem volt gumilepedőnk soha. Nem tudom mi lehet az ok, hogy van akiknél bepenészedik, és van akiknél nem. Minden esetre én soha többet nem veszek kókuszmatracot.
2010. febr. 9. 13:15
 14/15 anonim ***** válasza:

És a kiságy alja teli, vagy van rajta levegőző?

Nem tudom, mi lehet, nekünk semmi gond vele, pedig volt nekünk is légzésfigyelőnk.

2010. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 éves semmi baj vele. Laktunk régi házban, laktunk penészedő falú albérletben és új saját házban ezalatt. Sehol semmi.

Az ágy alja nem teli, hanem lécek sora nálunk.

2010. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!