Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csalánkiütéses lett reggelre...

Csalánkiütéses lett reggelre az arca, mivel kezelhetem?

Figyelt kérdés
13 hónapos,tegnap kapott először panadolt,én úgy gondolom attól,mit adjak neki hogy elmúljon?kaphat már kalcium pezsgőtabit esetleg,vagy valami más formában?
2010. febr. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A kalcium szerintem jó! Ha mész a gyerekorvoshoz akkor irass fel calcimusc injekciót. Általában egy fél ampullát kell a gyerekeknek adni belőle (megitatni, nem szúrni), rovarcsípésre, csalálnkiütésre jó ha van otthon. Nézz még rá a fenistil gélre is , nem emlékszem, hogy azt milyen idős kortól lehet használni (lehet, hogy csak két éves kortól), a gyógyszertárban biztos meg tudják mondani.
2010. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a kalcium jó, de jó még a fenistil csepp is, nekünk attól mindig elmúlik. (bár ritkán van)
2010. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!