Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire eleven a babátok/gyer...

Mennyire eleven a babátok/gyermeketek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a tiétek is ilyen örökmozgó e. A fiam 14 hónapos, szó szerint nincs 15 másodperce, hogy megállna. Folyton megy, szétszed, összerak, kipakol,lepakol, ha az ölemben ül, már tekerdeik és keresi a szemével mit lehetne megkaparintani. Húz magával, mindenhová(persze nem megyek mindig)már motorozik ezerrel, nem túlzás egész nap meg sem áll. Hihetetlen kimerítő, de emellett nagyon okos, értelmes, és imádom!!!!:)
2010. febr. 8. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányom ugyanilyen,csak éppen egy éves lesz a héten. Nagyon ki tud meríteni estére :o)
2010. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiam 8,5 hósan elindult, azóta folyton "dolga" van. Most múlt 1 éves. Menetközben eszik, öltöztetem, pelenkázom. Mindenhova felmászik, odatolja a széket, ahova fel szeretne mászni, az asztal tetjén táncol. Én akarom hinni, hogy ilyen természet és nem én rontottam el. :)
2010. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna.fiam 18hónapos, még enni sincs ideje, és aludni se nagyon akar, mert talán fél hogy lemarad valamiről.
2010. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem 18 hós lesz a kisfiam de egyszerüen borzasztó,imádom nem arról van szó de 2 perce nincs az ölemben ,nem marad meg szalad ,rohan ,szétszed ,pakol rámol örök mozgó az tuti!

Én is ilyen voltam kicsinek!!

üdv szép napot

2010. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszik jó szöveg sok a dolga hát ilyenkor elkap a nevetőgörcs anyukám is mondja hagyd Patrikot nem látod hogy sok a dolga??

Imádom kis törpeterroristámat!

Ja és gagyarászik de ugy nyomja a szöveget mintha nekem kéne hogy ércsem mit magyaráz!!

Irtó édes kis manók!!

Élvezem azt az időt amit vele töltök el ,nem lehet unatkozni!!!üdv Nikol

2010. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

törpeterrorista!!!:) én is így hívom!

az enyémnek sincs ideje enni, beültetem 2 perc, már félig lóg lefelé és mutatja, hogy ez kell, meg az kell, egy darbig elvan a megkaparintott játékkal, de aztán mennie kell...:)

szombaton elvittem bevásárolni, a kocsiban már nem ül meg, eltolta az emberek kocsiját, folyton elszaladt, akkor beraktam a kosárba (a nagy részbe) szétszakította a lisztet, és kiszedett egy csirkecombot a foliás tálcából.:)

na megfogadtam, hogy egyedül soha többet!

2010. febr. 8. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
jó kis bevásárlás lehetet:)de édes, nagyon dolgozik a drága:)
2010. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, Kedves Kérdező. 14 hónapos lesz a kisfiam nemsokára. Egy hónapja megy. Mászás ideje alatt sem volt sok nyugalom mellette, de most:) Amit tud, azt megvizsgál, szétszed, kipakol. Nagyon kell figyelnem rá egész nap, és mindig a tiltott gyümölcs, ami persze a legérdekesebb. Én is nagyon kimerülök estére. De imádom!!!
2010. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sziasztok,


jaj de örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül!! :) kisfiam 15 hónapos, de 9 hónapos elindulása óta megszűnt az a fogalom, hogy egyhelyben!! se kaja a székben, se alvás, emrt még álmában is úton van, nap közben pedig egy másodpercre sincs megállás. én már hozzá szoktam, a mamáknak volt kicsit furcsa, amikor elkezdtem dolgozni és ők maradtak vele otthon. de már nekik is sikerült felvenni a tempót!! :) nézzük csajok a dolog jó oldalát, nincs szükségünk edzésre a kicsik mellett!! :D

jaj nekem ha még beszélni is elkezd!!


Ági

2010. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk születése óta így megy :D

Irigyeltem a sok anyukát, hogy bezzeg neki eszik-alszik azt jólvan. Én meg már pici kora óta foglalkozom vele, csak hogy lekössem és ne ordítson naphosszat :)

1 hónapon belül! megtanult mászni, feltérdelni, felállni. Most már lépeget is, de mint a villám úgy közlekedik mászva.

Természetesen mindent rámol, pakol, "jön-megy", az evés és az ivás a szükséges rossz, akkor úgy tekereg, mint egy angolna, s persze be sem áll a szája egész nap.

Szó szerint alig várom, hogy mikor fárad ki, de egy duracell nyuszit is kenterbe ver :D


Anyukám nem akarta elhinni, mert hogy én olyan jó baba voltam. Aztán itt volt egy-két nap. :) Megjegyzése "Hát lányom, hogy te ezt hogy bírod minden nap? Le sem áll reggeltől estig!" Na igen, s még ott a házimunka is.


8 hós miniszörnyeteg anyukája :)

2010. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!