Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapott babátok/gyermeket...

Mikor kapott babátok/gyermeketek heverőt? Milyet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, és egyre kevésbé bírom betenni a kiságyába, még álmában és felébred rá ha be akarom csempészni.Ha esetleg sikerül, akkor 1 órán belül felkel, és keservesen sír egész addig amíg ki nem veszem. Így a legtöbbet a kinyithatós kanapén alszik, de nagyon féltem hogy leesik, még úgy is hogy már ügyesen le tud róla mászni. Arra gondoltam hogy venni kellene neki egy alacsony heverőt, de nem olyat aminek karfái vannak, ne hogy át akarjon azon is mászni. Szerintetek?
2010. febr. 10. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ilyet vettünk, én is féltem, hogy át akar mászni rajta, első pár éjszakára körbe is bástyáztam párnákkal, de nem érdekelte az a része. Mi egyből 140-esre állítottuk, így le tud róla mászni és én is mellé tudok feküdni, ha valami baj van éjszaka.

[link]


Láttam hasonlót az RS bútorpiacon, 30eFt körül.

2010. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ehhez hasonló van [link]

Kisfiam 13 hónapos volt amikor kapta, nem mászott át a peremén, hamar megtanulta, hogy hol tud lemászni róla. Most 21 hónapos most kezdett el a peremen át mászkálni, de simán megy neki egyszer sem volt esés miatta. Mi használtan 6000 Ft-ért vettük.

2010. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 21 hónapos és most veszünk neki leesésgátlós ágyat. Remélem be fog válni, mert éjszaka nagyon sokat forgolódik és nagyon szeret keresztbe feküdni a kiságyába. De mivel jön a kistesó a kiságyról át kell szoktatnunk.

Szóval mivel nagyon sokat forgolódik én félek, hogy kiesne a sima ágyból, ezért mi ezt a "Flóra magasított oldalú ágyat" vesszük neki:

[link]


Remélem be fog válni :-)))

2010. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az ikeában vettünk ágyat a fiamnak és tettünk rá még külön leesésgátlót.

Én is nagyon féltem mi lesz ha át akar mászni vagy leesik, egy hétig körülpárnáztam és az ágy elé szivacsot is tettem.

Aztán egy hétig már csak a szivacs volt ott (ha leesne valahogy mégis ne üsse meg magát).

Aztán a szivacsot is elvettem, nem esett le sose!! Mikor olyan 18 hós volt akkor szoktattuk át bele (mert terhes lettem a kistesóval és nem akartam már a 13 kilóját ki be emelgetni az ágyból mivel veszélyeztetett is voltam) és nem próbált meg átmászni rajta.

Most két és féléves és akrobata mutatványokat csinál rajta rááll a leesésgátlóra meg ilyesmi:) de éjjel alvás közben eszébe se jut átmászni!

2010. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kérdésem, hogy a kanapén szépen alszik ébredés nélkül? Mert ha igen, kell neki egy rendes ágy, ahol biztonságosan alszik. Ez lehet egy gyerekheverő, leesésgátlóval, vagy erre ami van, szereljetek valamit, hogy ne essen le.

Ha ott sem alszik jól éberdés nélkül, akkor tanítsd meg egyedül elaludni, meg fogja oldani a problémát.

Lányom 15 hósan kérte át magát a nagyágyra, szerkesztettünk rá egy régi kiságyból rácsot és azon alszik azóta.

2010. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!