Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma este 10kor lesz a tüzijáték...

Ma este 10kor lesz a tüzijáték! 4hós babám fél 9kor fürdik utána vacsi és alszik általában hajnal 5ig! ELmehetünk megnézni vele fürdés és kaja után vagy nagyon megzavarom az estéjét?

Figyelt kérdés

Még sehol nem voltunk vele ilyen későn.Félek h utána nem akar majd aludni,vagy h megijed a tüzijátéktól.De az a baj h itthonról nem látszik és szeretnénk megnézni.

Elmenjünk vagy inkább ne?


2008. aug. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia. Szerintem még korai elvinni a tűzijátékra. Egyrészt megijed a hangoktól, másrészt óriási a tömeg ilyenkor. Majd jövőre nézzétek meg együtt, amikor már ő is élvezheti a látványt.

Egy 4 hetes kislány anyukája

2008. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉN ESKÜVÖN voltam picivel(kifejezetten hangos zene egész éjjel)

mindenképp vigyél füldugot,vagy vattàt a pici fülébe.

Megijjedni lehet picit megfog,de nem hiszem hogy nem szabad vinned.

Hidd el rengeteg mama viszi picijét hangos helyre(persze nem mindennap.

viheted szerintem,vagy pedig egy kicsit tàvolabbrol nézétek a tüzijàtékot

2008. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Abba a tömegbe kicsi gyerekkel????
2008. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is nagyon szeretném elvinni a fiamat, mert én imádom a tüzijátékot (ő olyankor már úgyis aludna), de én nem viszem el inkább idén, itthon meg nem tudom kire hagyni éjszaka, úgyhogy ezt az ideit kihagyom. Majd jövőre. Az én fiam 10 hónapos, nyolckor szokott vacsizni és utána aludni, reggel hétig. De én nem merem magammal vinni, mert itt nálunk 10 körül lesz a tüzijáték, szóval addigra valószínűleg elaludna már, de a tüzijáték elég hangos, arra felébredne aztán sírás lenne belőle. Szóval ha ti mindenképp szeretnétek megnézni, akkor inkább valaki vigyázzon rá éjjel, ti meg nézzétek meg, én is szívesen megnézném, a budapestit meg pláne, de az ittenit is, csak ez idén nem jön össze. Jövőre viszont már el lehet menni velük megnézni.
2008. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, próba szerencse, nálunk tegnap este volt tűzijáték és semmi reakció nem volt a babám részéről, kb. 1 km-re volt és fel se ébredt rá, pedig nagyon hangos volt és látványos!

Próbáld meg legfeljebb holnap kicsit többet fog aludni, mint amennyit szokott!

3 hónapos kislány anyukája

2008. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem eszembe jut a két évvel ezelőtti pesti tüzijáték, amit én csak tv-ből láthatok, de elég tragikus volt, hogy az anyuka a karonülő csecsemőjét menekítette a tömegben..én nem vinném, ki lehet bírni tűzijáték nélkül is, de ha vinnéd akkor sem a tömegből, hanem messzebbről.

Te tudod, de inkább ne.

2008. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dehogy,minnél hamarabb megszokja annál jobb
2011. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!