Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napig reszelt alma levét,2...

2 napig reszelt alma levét,2 napig almapürét adtam. Holnap kóstolhatjuk az őszibarackot?

Figyelt kérdés
Az nem gond, hogy az almából kb. 20 ml evett csak? Azért jöhet az új íz, vagy még próbálkozzak továbbra az almával?
2010. febr. 7. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira ezt parásra venni. Ha nem tetszik neki az alma hagyd egy kis időre, ha igen, akkor adhatsz még, de el is kezdheted a barackot, de akár mehet is rögtön az almába a barack. Én fagyasztott őszivel próbálkoztam magában, úgy nagyon rossz volt, nem csoda hogy nem ette, de almával viszont behabzsolta. Nem kell izgulni!
2010. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki a barackot, mi is 2-3 naponta váltottunk gyümölcsöket, ráadásul az én babóm jobban szereti a savanyúbb almát :) az őszit is habzsolta befele, kis vitamingolyó :)
2010. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!