Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesélő hold illóolajat alkalma...

Mesélő hold illóolajat alkalmazta már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
10 ml 6000 ft???? nehogy megvedd. sima levendula és citromfű is megteszi.
2010. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma van az első éjjel, hogy párologtattam. Nekünk kb 5x kel a babus, azért folyamodtam már ehhez, ez már egy kábé tizedik megoldás (aludj jól gyermekem, vidaági, homeo....stb stb..)és már 6000 nem oszt nem szoroz, annyit költöttem már az alvására.

Holnap írok, milyen éjszakánk volt.

2010. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elkezdtem az Aludj jól gyermekem-et, egyelőre egész jól haladunk.
2010. febr. 8. 15:23
 4/5 anonim válasza:
Én megvettem, kipróbáltam,és semmivel sem lett jobb az éjszakánk! Ugyanúgy 7-8 alkalommal ébred a pici.
2010. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már a másik mesélő holdas kérdésre írtam, hogy ne várjatok 1nap alatt csodát:) De pár hét után mindenképp jobb lesz. egyébként a levendula(víz) és a citromfű permet is kíváló megoldás, ahogy már szó volt róla.
2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!