Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi segíthet, ha a baba hasfájó...

Mi segíthet, ha a baba hasfájós? Infacol nem igazán vált be.1hetes a babám.

Figyelt kérdés
Figyelek arra, hogy ne egyek olyat, ami hasfájást okozhat nála. Nem iszom tejszaporító teát sem. Mit tehetnék még? Masszírozzuk, tornáztatjuk, ezek is csak néha segítenek. :((
2010. febr. 6. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányomnak sajnos semmi semv vált be. Mindent kipróbáltunk: Infacol, Espumisan, Gripe Water, Sab simplex, papaverines cseppek, aloe vera, melegítés, kólikatartás, homeós bogyók, stb. 10 naposan kezdődött, mindenhová elvittem, az orvosok sem tudtak rajta segíteni azt mondták, kb 6 hónapos korára fog elmúlni. ebbe én nem nyugodtam bele, s 10 hetesen elvittem babamasszázsra, s onnanstól kezdve EGYSZERSEM fájt a hasa, vidám mosolygós baba. Ma 5 hónpos, s csak hírből ismerjük a hasfájást.

Csak azt bánom, hogy 10 napos és 10 hetes kora között szenvedett, s nem vittem el előbb masszázsra.

Azóta csak azt tanácsolom, hogy aki megteheti vigye el masszázsra a picit.

2010. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,hogy ma már nem divat a pólya,de pólyás ismerősünk kisfia nem volt hasfájós.

Vagy szerintem jó egy vastagabb pléd is,amibe jól becsavarod.

(amikor megszületett a babám én is bebugyoláltam plédbe pár napig,amíg egy ágyban aludtunk,amikor betettem a kiságyba,már nem bugyoláltam be,akkor kezdődött a hasfájós időszakunk)

2010. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A melegítés tényleg használ. Nekünk is bejött. Meggymagpárna vagy amit mi használtunk: ducky duck. Ez egy kis plüss kacsa, amit a baba is szívesebben enged magához. Mikroban lehet felmelegíteni. Nagyon klassz ;-)
2010. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2010. febr. 7. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!