Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esetben, lehet egy...

Ebben az esetben, lehet egy baba hasfájós? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egy csecsemő rendszeresen büfizik, pukizgat, kakil. Igy lehet, hogy azért sirjon, mert fáj a hasa, vagy kizárt? én azt gondolom, hogy nem fáj neki a pocija, de akkor vajon miért sirdogál? tisztába lett rakva, evett + a már emlitettek, akkor miért pityereghet?
2011. júl. 27. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős baba? Lehet hasfájós attól, mert pukizik, kakil, büfizik. Lehet, hogy nehezen nyomja ki a pukit.
2011. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hetes múlt. nem szokott sirni, csak felkelés után, gondolom, mert éhes, és amikor pelenkázom. csak szeretnék biztos lenni benne, hogy akkor minden rendben van nála.
2011. júl. 27. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasfájás jelei: akkor is sír ha felveszed, bevörösödik az arca, rúgdos a lábaival, hason fekve nyomja fel a popóját.

És sír, sír, sír...

2011. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 16tol 20ig sirt, ejjel meg nyoszorgott, felebredt gyakran, vissza kellett altatnom, hallottam pár pukit, utana ujra aludt.
2011. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, es ha nem hasfajas, vedd fel, olelgesd meg, olyan egyedül erezheti magat, hisz olyan picike még, hiányzik az anyukaja...
2011. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xStefix ***** válasza:
Vagy szoptasd meg. ;)
2011. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van, hogy kiveszem a kiságyból és magam mellé fektetem, a cumit a szájába adom és nem nyugszik meg, sőt van amikor a kezemben is időbe tellik. De, mondjuk ez nagyon ritka, inkább ébredés után üvőlt, mint egy sakál, akkor viszont sehogy sem lehet megnyugtatni egészen addig, amig nem kap enni. Sajnos, már nem tudok szoptatni, napról-napra kevesebb a tejem és ő már nem is hajlandó elfogadni a cicim, mert holnaphoz 1 hete, hogy cumisüvegből kell etetnem és kb. hétfő óta üvölt, ha oda próbálom rakni. igy csak a kevéske lefejt tejet tudom még adni neki.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. júl. 28. 08:41
 8/8 xStefix ***** válasza:

Ez a cumizavar

és szopási sztrájk (lesz belőle hamarosan).

Ha szeretnéd, még megpróbálhatod visszafordítani, de nem olyan egyszerű és sajnos kétesélyes.

Én mondjuk biztosan tennék egy próbát.

2011. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!