Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi segíthet, ha a baba hasfájó...

Mi segíthet, ha a baba hasfájós? Infacol nem igazán vált be.1hetes a babám.

Figyelt kérdés
Figyelek arra, hogy ne egyek olyat, ami hasfájást okozhat nála. Nem iszom tejszaporító teát sem. Mit tehetnék még? Masszírozzuk, tornáztatjuk, ezek is csak néha segítenek. :((
2010. febr. 6. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki a hasát melegíteni.én hajszárítóval melegítettem és szoktam még mindig,ez használ.vagy a kólikás tartás,mikor az alkarodon fekszik.ez mindig beválik,szereti nagyon.és sok-sok türelem és kitartás,elmúlik egyszer.mi már kifelé jövünk belőle.
2010. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyi idős a babád?
2010. febr. 6. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a mi babánk is hasfájós volt.Azt a vasárnapot sosem felejtem el, amikor kezdődött:( Kipróbáltunk elég sok mindent. Melegen tartottuk a pociját, mi espumizán cseppeket adtunk neki, maszíroztuk.Egyedül akkor maradtt csendben amikor hason tartottuk a karunkban és úgy ringattuk-hintáztattuk. Szőrnyű hosszúak voltak így a napok-hetek-hónapok. Együtt érzek veled! Ellenben egyik csütörtöki napon, egyszerre csak csend...nincs folyamatos órdítás! Ez kb:2.5 hós korára szünt meg. Sok kitartást kívánok! Utálatos szerintem ezt hallani, de ki kell birni amíg vége nem lesz.

De eljön a vége és egy kedves szép babát tartasz majd a kezedben:)

2010. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a chamommila vulgaris 15 ch-t ,de azért kérdezz rá a gyógyszertárban ,bár szerintem jól írtam !
2010. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!nálunk az vált be,hogy én iszom a köményes teát!De ha elkezded inni,akkor is kb két nap mire átjut a pelusig!én úgy szoktam h este mikor elaészik(8-9)kifejem mindkét cicim,és utána iszok 3 decit)majd 2-3 között kel és akkor is mind a két cicim evés után kifejem és akkor is iszom 3 decit!Nálunk is hat,de hál isten náluk is!

Remélem nektek is segít!

mi már 9 hetesek vagyunk!

2010. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja bocsi azért iszom én mert ő nem fogadja el a cumisüveget!De adhatod közvetlen neki is!
2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Édeskömény teával vigyázz!!A visszájára is fordulhat és mégjobban fájhat a hasa:(:( sajnos!!
2010. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Gripe Water vált be, pedig utóbb kiderült, hogy elnéztük, és az előírt adagnak csak a felét adtuk alkalmanként :) A baba 2 hónapos korától kb. 3,5 hónapos koráig tartott a hasfájós időszak, aztán egyik napról a másikra elmúlt. Kop-kop-kop :)
2010. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Grip Water nekünk is bevált..de mint irtad neked még csak 1hetes a babód..neki még nem lehet adni csak ha 1hónapos lesz...
2010. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy a Gripe Water az jó, bár nem én használtam a kisfiamnál, hanem a bátjám kisfia volt hasfájós és nekik bevállt (ő anyatejes). Egyre kevesebbet használtak, és egyik napról a másikra elmúlt.
2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!