Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első gyerek után megjött a...

Az első gyerek után megjött a kedvetek egy másikhoz?

Figyelt kérdés

Biztos sokan lefognak szólni, de nekem nem igazán jött meg a kedvem egy új babához. Kisfiam 11 hónapos tündéri, csendes rendes, talán túl jó kisbaba is.

De én már alig várom, hogy emberek közé menjek dolgozni. Veszélyeztetett terhes voltam, így már 18 hónapja vagyok itthon. Van még ezzel más is így?


2010. febr. 6. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szeretnék másodikat, de a terhességet és az első 8 hónapot nem szerettem. Ki kéne találni valamit, hogy hogy lehet egy éves korú gyereket szülni, lehetőleg max 1 nap terhességgel, fájdalommentesen :)
2010. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát elég csúnya így kimondani, de én utáltam terhesnek lenni. Ha adnának 1 éves gyereket, simán vállalnám.
2010. febr. 6. 16:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességgel nem volt gond, leszámítva, hogy sokat aggódtam. Aztán a szülés klasszul indult, végül hatalmas gátsebem lett, több hónapba telt, míg meggyógyult. Házasélet elég siralmas. Fiam egy örökmozgó, akaratos kisfickó, fél éves és születésétől kezdve ilyen. Amellett hogy imádjuk, reménykedünk hogy kistesó nyugisabb temperamentummal lesz megáldva, állítólag a tesók különböznek.

Összességében elment a kedvem mégegy gyerkőctől, de csak jó lenne neki egy tesó. Viszont fontos a férjem legalább annyira, és nem szeretném, hgy felörlődjön a kapcsolatunk.

Írgylem a nyugis a babásokat, akkor tuti nem gondolkoznék.

2010. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek...
2010. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na ez az, én mondtam a férjemnek, nem jár nekünk még egy ilyen nyugodt bébi.

Engem császároztak, magas vérnyomás miatt. Nem fájt egy kicsit sem, első nap itthon már én láttam el a fiam.

2010. febr. 6. 17:49
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem nagyon megjött a kedvem a kistesóhoz, alig várom h a pocakomban lubickoljon:)))

gyönyörű, nyugodt terhességem volt, pedig a 6. héttől itthon voltam.

császárral született meg a kisfiam, mert 1 hét túlhordás után sem akart megszületni, 1 görcsöm sem volt. nagyon jól viseltem. és nekem sem volt segítségem, sőt azóta sincs a férjemen kívül, de ő csak hétvégén tud segíteni, mert reggeltől estig dologzik :(((

a babám életvidám, nyugodt, tele energiával

a 2. terhességem bizti más lesz, de én akkor is várom

2010. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kisfiam, most rögtön semmiképp sem, de kb. egy-másfél év múlva már nagyon szeretnék újabb babát várni. Én a 6. már hónaptól nem nagyon dolgoztam, igaz jó két hetet nyaraltunk, de így is a 8. hónapja vagyok itthon. Hiányzik néha egy kicsit a szabadabb élet, meg egy kis nyüzsi, de dolgozni nem vágyom vissza, a munkahelyemre sem, és a szakmámba sem. Inkább tanulni szeretnék, ha eljön a nyugisabb időszak.
2010. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!