Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első gyerek után megjött a...

Az első gyerek után megjött a kedvetek egy másikhoz?

Figyelt kérdés

Biztos sokan lefognak szólni, de nekem nem igazán jött meg a kedvem egy új babához. Kisfiam 11 hónapos tündéri, csendes rendes, talán túl jó kisbaba is.

De én már alig várom, hogy emberek közé menjek dolgozni. Veszélyeztetett terhes voltam, így már 18 hónapja vagyok itthon. Van még ezzel más is így?


2010. febr. 6. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igaz,az én lányom még csak 6 hós,én is itthon voltam veszélyeztetetten.Mi is nyugisak vagyunk,tényleg csak babázok...én elvagyok egyenlőre,és mindenképp szeretnék még egy babát.Persze nem most mindjárt.
2010. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én olyan 5 év múlva, addig még pörgök egy kicsit.
2010. febr. 6. 12:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, sokan vagyunk így!!!

Imádjuk a gyermekünket,de társaságra vágyunk!

Szerintem egy bizonyos idő után ez teljesen normális!!!

2010. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szülés, terhesség, gát fájás és a nem alvás vette el a kedvem, pedig foci csapatot terveztem...
2010. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Meg,rá 11 hónapra meg is született
2010. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 10 és fél hónapos a lányom, nem vágyom még egy babára. 9 hónapi hányás, hosszú vajúdás, gátseb fájdalma 2 hétig, szülés után 3 hónappal 2 műtét... na én ezek miatt. Egyébként rám csak néha jön rám ez az érzés amit te is írtál hogy már emberek közé vágysz, én szeretek itthon lenni a babámmal és ha tehetném inkább mindig itthon maradnék /pedig nem vagyok magamnak való/. Most inkább a napsütést, a kellemes csavargós időt várom, talán ettől a havas szomorú téltől depisedünk be nem?
2010. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon bizakodom a jó időben, talán akkor jobban le tudom kötni magam.

Most olyan monoton minden, mosás, főzés takarítás, vasalás...

2010. febr. 6. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem érzem hogy könnyebb amiért nagyobb. 20 hós. Untam a terhességet, szülést mint emberkínzást éltem meg. Ha pár hét lenne a terhesség és magától kiugrana belőlem talán:)

Szeretnék még gyereket de inkább egyenlőre azért mert telik az idő és én sem vagyok már tini.

2010. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát egyelőre én sem. Ugyan én eleve 4-5 év korkülönbséget szerettem volna, addigra lehet hogy meggondolom magam.

Nekem hasfájós volt a kisfiam majdnem 4 hónapos koráig, azóta is elég nyűgös, akaratos gyerek. Most 14 hónapos. Jelen pillanatban nem tudom elképzelni, hogy mégegyszer akarnék ilyen évet magamnak. Persze imádom a kisfiamat, az életemet adnám érte, de nem könnyű eset. Pedig a terhességet nagyon élveztem. Amikor éppen minden oké nála, akkor persze kis tündér!

Mindenki azt mondja, hogy a másodikkal könnyebb...nem tudom :-)

2010. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem elment a kedvem.Első baba elment,másodiknál veszélyeztetett voltam,kétszer kórházba feküdtam.Szülés "sima" volt,de nagyon megszenvedtem.GYőnyőrű,imádnivaló,egészséges vidám lányom van,de egyelőre nem akarok szülni...De a kistesó neki jó lenne...
2010. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!