Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtatok elösször...

Mennyi idősen adtatok elösször rajzeszközt a baba kezébe? És mit?

Figyelt kérdés
ceruza,zsirkréta?
2010. febr. 5. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos, épp a héten, filctollat. Húzkodott pár vonalat, aztán bekapta, aztán elvettem tőle, hogy erre térjünk vissza 1-2 hónap múlva :D :D
2010. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom lassan egy éves(két hét múlva) és hétfőn kivette a kezemből a színesceruzát. Elkezdett "rajzolni" egy papírra,majd folytatta a járólapon,végül meg akarta enni. Azóta minden nap "rajzol" egy kicsit, de már csak a papírra engedem és ha be szeretné kapni, elveszem. Tetszik neki :o)
2010. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korában kapott egy mágneses rajztáblát, azt a mai napig imádja. Zsírkrétát nemrég vettem neki (most lesz másfél éves). Persze még csak firkálgat.
2010. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg pici,úgy értem hogy még nem igazán érti,hogy nem ehető és rágható a cerka és társai,addig érdemes azt a táblát venni,amihez olyan nyomós cerka van és aztán egy húzás és törölhető.Én is olyannal fogom kezdeni,ha 1 éves lesz,vagy nem hamarabb ,mert én mondjuk elég jól rajzolok és kicsiként is imádtam,viszont jó szokásom volt,hogy habár anyu megtiltotta dédinek,hogy odaadja nekem a cerkát ő adta én meg felelmeltem a falvédőt alig 1 évesen és alá firkáltam:D Na én ezt nem szeretném ezért a tábla:D ^^
2010. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos volt a lányom amikor először szinesceruzát kapott.De azt annyira nem szerettem, mert mivel csak firkál hamar kitört a hegye.Viszont a zsirkrétával ilyen gond nem volt.És érdekes ő soha nem vette a szájába.Most 17 hónapos minden nap firkálgat csak és kizárólag papirra, ha véletlenül olyan lesz az asztal hozza a konyharuhát és letörli:)
2010. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan kapott mágneses rajztáblát,eleinte mi rajzoltunk neki minden este, aztán egy hónap múlva maga is megpróbálta, azóta rendszeresen rajzol rá és már papírra is tollal, érdekes mert nem kapja be és mást nem firkál össze, még...

11 hónapos

2010. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a mágneses rajztábla a legjobb. 14 hónaposan Karácsonyra kapta a kisfiam. Imádja. Mindig hozza hogy rajzoljak neki és ő is firkálgat rá. Praktikus mert mást nem tud összefirkálni vele csak a táblát és ha a szájába vesszi a tollat akkor sincs nagy gáz.
2010. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb10-11 hónapos volt amikor a játszótéren a nagyoktól elvette a szineskrétát.igaz akkor inkább majszolta.De szépen lassan úgy kb 1 éves korára már ő is "rajzolt"a többiekkel.most 20 hónapos és az egyik kedvenc időtöltése a rajzolás!Általában szines ceruzával rajzolunk,de neki is van mágnesen táblája!Azt imádja!
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
9 honaposan kapott először mágneses rajztáblát..Azóta 4éves és szó szerint irtó jó rajzolo
2010. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 19 hós, talán 2-3 hónapja kezdett rajzolni. Először tollat kapott, de itthon jobban szeretek neki ceruzát adni-nem rajzolössze vele minent. Most vettem neki egy csomag színesceruzát.
2010. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!