Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálási tanácsot...

Hozzátáplálási tanácsot kérek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kislányom pár hete kóstolgat, gyümölcsöket nem akarja megenni. Próbáltam az almát, barackot, tököt, nem kell. Krmplit adtam répával, krumplit céklával, abból megevett annyit ebédre, hogy más nem is kellett neki. Tegnap és ma krumpli-almát adtam, de nem ette meg, tápszert kellett adni. Nem zavarja így össze, hogy egyik nap főzeléket ebédel, másnap tápot? És mit adjak neki a továbbiakban?
2010. febr. 4. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt adj neki, amit megkíván. Babám 13hónapos és van olyan napunk, hogy bármit főzhetek, nem kell neki csak a táp. Pár nap múlva meg rosszullétig etethetjük szilárddal, mert azt kívánja :)
2010. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim sem eszik meg a gyümölcsöt csak ha teszek bele babakekszet vagy köles vagy gabonapépet. A babakeksz nagyon drága, de csak pár darab kell bele.
2010. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!