Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom négy hónapos. A...

Kislányom négy hónapos. A doktornőnk elocom szteroidos kenőcsöt írt fel az ekcéma / pikkelysömör szerű tünetekre. De az csak hat hónapos koról adható a tájékoztató szerint. Ti beadnátok a négy hós gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

amúgy is fenntartásaim vannak a szteroidos kenőcsökkel, nem szívesen adok ilyet a gyerkőcnek.

De valami oka csak van, hogy nem az van ráírva, hogy 0 hós kortól adható, azért ilyen piciknél még két hónap sokat számít, nem?


Köszönöm a válaszokat


2010. febr. 4. 18:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
úgy értettem, h. gyógyszertári kevertet
2010. febr. 4. 21:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Ritkán használjuk csak addig még tünetei vannak.2 hónapos volt mikor a doktor nénink szteroidos krémet írt fel és mivel akkor elég csúnya volt a bőre, muszály volt bekenni vele.Azóta csak szükség esetén,szerencsére nem sűrűn:))6 hós most
2010. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

írtátok többen, h. nagyon viszketett a babátok bőre. Azt honnan lehet látni, ha egy ilyen csöppnek viszket valamije?

Tekergeti magát?

2010. febr. 4. 21:41
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

3 éves korom óta vagyok ekcémás és még nem nőttem ki, most vagyok 24... ennyit arról hogy kinövi az ember, az tény hogy sokkal elviselhetőbb és enyhébbek a tünetek.

2010. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!