Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem fogadta...

Akinek a babája nem fogadta el a tápszert, az mit csinált mikor már kevés volt neki az anyatej? Tejpépet lehet adni neki, tápszer helyett?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj másik tápszert. Fiamnak csak a nestlé-s ízlett a többi nem. Mennyi idős a baba, mert tejpép nem mindenkinek adható.
2010. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hós
2010. febr. 4. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,

kisfiam is 10 hónaos és már nekem is elég kevés a tejem,és inkább tejpépet adok,mint tápszert.már hetek óta eszi a tejpépeket(elöször a gy.orvos írt fel HA-t,de mostmár a simát eszi) ,és nagyon szereti.

2010. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
s hányszor adsz neki egy nap tejpépet?
2010. febr. 4. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám nyolc hós de Ő sem fogad el semmilyen tápszert. Már nem is próbálkozom. Tejpépet én milupásat adok neki, napi kétszer. Ez sokféle ízesítésben kapható. Szoktam belekeverni gyümit is. Délben meg főzelékfélét kap. Van olyan, hogy este fürdés előtt is kap tejpépet. (ha a délutáni evés kimarad). Ja meg a Sinlac tejpépet is nagyon szereti. Ezt a doki írja fel.

2010. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!