Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babájánál nem vált be a dévény-módszer? Mi volt a gond?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk épp bejött. A második gyermekemet is meg fogom mutatni a dévényesünknek. Elég sok munkájuk van, fölöslegesen nem vállalnak be gyereket. Sok anyukát ismerek, de még olyat nem hallottam, hogy valakinek ne lett volna hatásos, pedig elég nehéz eseteket is vittek hozzájuk. Ha valakinek nem jött be, az azért lehet, mert nem csinálta végig. Nálunk már a 3.-4. alkalom után is látványos volt a javulás. Bár nehéz bírni, de nálunk megérte.
2010. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is segített a módszer, de hallottam egy ismerősömtől, h egy Dévényis járt hozzájuk, kínozta a gyereket, utána meg kibökte, h nem is kell a fejlesztés, mert teljesen rendben van, de szívesen jön még...

Szóval itt is lehetnek ilyenek, jól meg kell nézni, h ki csinálja.

Egyébként nálunk is a 2. 3. alkalommal látszódott a fejlődés, a barátnőmék pont azért kérdeztek rá, h mi van, mert ott egy picit sem fejlődött jobban a kisfiú.

2010. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Anno még én is feltettem egy ugyanilyen kérdést, mert meg akartam tudni, hogy érdemes-e elvinni a picit dévényre. Nagyon szkeptikus voltam a módszerrel kapcsolatban, de mivel csak jókat olvastam róla, végül rászántam magam. Nem bántam meg, a 3. kezelés után már látható eredménye volt a masszázsnak.
2010. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy dévényes gyógytornász vagyok,úgyhogy csak pozitívan tudok nyilatkozni a témáról.

Nekem a lányomat is kellett kezelni,akit még a kolléganőm kezelt.

Most van egy 5 heteS kisfiam,akit szintén kEll,és saját magam fogom.

ÁRTANI NEM LEHET VELE,CSAK JÓ TAPASZTALATAIM VANNAK!!

2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert egyik ismerősöm babájánál 10 alkalom után sem látszik változás (hypotón a háta). Az érdekelne, hogy előfordulhat-e olyan, hogy nem ez a megfelelő módszer számára?
2010. febr. 4. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:

A dévényes gyt vagyok.

Azt nem lehet megmondani,hogy mennyi alkalomra van szükség,de szerintem tényleg nagyon hatásos módszer.Csak legyen türelmes a barátnőd.

Az én lányomat 2 hósan kezdte kezelni a kolléganőm(heti 1*kb 40 kezelést kapott.),14 hós koráig,és így is mindent később csinált a kortársaihoz képest.

Ma egy egészséges 3 éves.

2010. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!