Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyis van ez? Ha a 1,5 éves...

Hogyis van ez? Ha a 1,5 éves babám jár bölcsibe, de közben megszületne a kistesó, akkor már nem járhat bölcsibe?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyenkor már nem rakják ki a bölcsiből. Hol hallottál ilyet?
2010. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kamu! Nincs ilyen szabály, csak az óvonénik próbálkoznak.

Ha beszólnak, finoman jelezd, hogy ok, nincs baj, csak a kiváncsiság kedvéért ugyan mutassák már meg a jogszabályt, mert ilyenről még nem hallottál és érdekelne, hogy ez területileg változó, mert pl sógornő/barátnő is hasonl helyzetben van.

Ezze nem a feléjük irányuló agressziót (mert sajnos ezt szokták feltételezni) látják, viszont észreveszik magukat és szépen csendben maradnak.

Közeli tapasztalat. :0)

2010. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak. A bölcsiben nem óvó nénik dolgoznak!

Kedves kérdező, Nyugodtan kérdezd meg a bölcsöde vezetőjét, Ő tud neked erre érdemben válaszolni. Elsődlegesen a dolgozó szülők élveznek nagyobb előnyt a bölcsödei férőhely tekintetében, de ha már odajár a gyermeked, nem fogják kitenni. Ja, az ott dolgozók sem "próbálkoznak", de a törvényi szabályokat be kell tartani, mert nagy az ellenőrzés a fenntartó részéről.

2010. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer felvették, nem fogják kirakni. A gondozónők se mondhatnak mást.
2010. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj köszi arik vagytok!De én úgy értettem, hogyha megszületik a kistesó, akkor a nagyobbnak is otthon kell velem meg a kicsivel maradnia,mert már ugye nem dolgozom,tehát nem jár a bölcsi sem??
2010. febr. 4. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Óvonő/dadus? Elírtam na. Akkora baj? :0)

Szerintem azért értettétek amit írtam.

Ebből a szempontból ovi és bölcsi egy kutya.

2010. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha felvették egyszer, bekerült a létszámba, nem vonhatják vissza, de te döntöd el, ha úgy gondolod, otthon is maradhat...a bölcsi nem kötelező.
2010. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan jogszabály, hogy ha otthon vagy, akkor nem mehet a gyerek bölcsibe.Ez kamu.
2010. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!