Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecsereltetek a BPA-t tartalma...

Lecsereltetek a BPA-t tartalmazo cumisuvegeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erdekelne, h a botrany utan lecsereltetek-e a "regi" cumisuvegeket, amelyek BPA-t tartalmaznak olyanokra, amelyek nem? Ja, es vki megtudna nekem mondani, h mi a lenyege a mezszinu AVENT cumisuvegnek?


En lecsereltem, de most mar csak 1x AVENT 330ml es 1x AVENT 260ml vettem. 8 honapos Kislany anyukaja vagyok.


2010. febr. 3. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az avent nem bpa-mentes, csak pl a mam. Nem igy van? Rosszul tudom? Én meghagytam az avent üvegeket, mert mamból egyáltalán nem fogadott el semmit.
2010. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam erről a BPA botrányról, de mi babylove cumisüveget használunk, amire rá volt írva nagy betűkkel, hogy BPA mentes.
2010. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A BPA mentes üvegeket ugye nem lehet mikrózni? Nekem ezt mondta az eladó, hogy pont a BPA mentesség miatt könnyebben olvad.

Van, aki mikrózott már ilyen üveget (akár mikrós sterilizálóval is?)

2010. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
MAM-ból, AVENT-ből is csak az új fajta BPA mentes. Ezeket csak pár hónapja lehet kapni a boltokban.
2010. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem.Avent üvegem van,és amikor kitört ez a botrány,amit jol felfújtak,és kinagyítottak,akkor babám már csak reggel és este evett az üvegből.Egyébként ha csak simán beleteszed a megmelegített ételt attól nem lesz semmi baja,és csak a nó name üvegekre vonatkozott.
2010. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A méz színű avent a BPA mentes,így van megkülönbeztetve
2010. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, lecseréltem. avent helyett mam van, én ezt fontosnak tartottam. itatópohár is mam lett.
2010. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen le cseréltük Mam üvegekre.
2010. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nemetorszagban elek, es itt lehet kapni BPA mentes AVENT uvegeket is (most mar ebbol van tobb, de meg lehet kapni olyat is, amiben van BPA).

En mikrozom, es sterilizalom is mikroban. Egyenlore semmi baja.

A mezszinen kivul viszont van rendes feher BPA mentes is.

330ml - mezszinut vettem es 260ml - feheret tejre

2010. febr. 4. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Én nem cseréltem le őket. Ha eddig jó volt és évekig ezeket árulták akkor most mi ez a nagy botrány??? Ja és a sima cumisüveg 1600ft- a bpa mentes 2800ft miért is? Szóvall megint a pénz áll a botrány mögött szerintem.

2010. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!