Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etessem tovább a kisfiamat?

Hogy etessem tovább a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtük a hozzátáplálást 5.5 hós babánknak. Először almalevet, majd almapépet és őszibarackpépet kapott. A barack nem ízlik annyira, a hasa is fáj tőle. Először kapja a pépeket /barackot már nem/, utána rögtön a tápszert. A pép mennyiségét növeljük. Mikortól kell egy étkezés alkalmával már csak pépet kapnia? Ettől kb. mennyi ideig tűr, és mennyit kellene kb. megennie egyszerre?
2010. febr. 3. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nincs előírás hogy mennyit egyen meg!Én az almához raktam anno kekszet is!Imádta a lányom!(Tudom most jönnek majd a válaszok hogy abba van liszt, stb, és nem lehet!!!)

Amennyi jólesik neki, annyit adj.Mikor el-el fordul, csak nyammog, és több van a szája szélén mint benne, akkor jóllakott!Egy étkezést megpróbálhatsz kiváltani nyugodtan!

2010. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdtük a hozzátáplálást gyümipürével.A kislányom 6 hónapos és csak anyatejet kapott eddig.Én nem adtam neki levet hanem egyből pürét kapott.Igaz kaptunk sok üveges bébidesszertet és azt eszi.Azt mondta avédőnő akkor váltok ki vele egy étkezést ha kb 200 ml eszik meg.
2010. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!